Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

EC – 20% zľava na jazykové kurzy

20% ZĽAVA NA JAZYKOVÉ KURZY PRE DOSPELÝCH – EC MALTA, ANGLICKO, KANADA, USA

Angličtina alebo francúzština (EC Montreal)

Jazykové centrá EC patria dlhodobo k najvyhľadávanejším školám na svete, oceneným už po štvrtý raz prestížnou cenou ST Start Chain School Award. Školy ponúkajú najmodernejšie vybavenie a používajú prelomové učebné metódy na dosiahnutie plynulého používania jazyka. Veľkou výhodou je pestré zastúpenie národností študentov z celého sveta, takže budete mať možnosť plne sa ponoriť do jazyka.

Podmienky:

 • 1. Ponuka platí na kurzy absolvované od 1.1. do 31.12. 2019
 • 2. Minimálna dĺžka pobytu 2 týždne. (pobyt = kurz + ubytovanie).
 • 3. Zľava 20% sa vzťahuje na všetky kurzy v ponuke škôl EC okrem individuálnej výučby, Club 50 a kurzov v miniskupine.
 • 4. Zálohová platba vo výške 20% z celkovej ceny je splatná do 3 dní po zaslaní záväznej prihlášky, doplatok sa platí 4 týždne pred nástupom na kurz.
 • 5. Táto ponuka sa nedá kombinovať s inými zľavami..

Kontaktujte nás na tel. 0948 107 743, email: bookings@simcasmalta.com alebo použite náš kontaktný formulár.

EC Malta (min.vek 16+)
Škola sa nachádza v srdci St.Julian´s, vyhľadávanej turistickej lokality vystavanej okolo zálivu Spinola. Je ideálna pre študentov, ktorí majú radi rušný život a chcú byť v centre diania. Na ostrove nie je pláž nikdy ďaleko a platí to samozrejme aj pre Maltu. Malá piesočná pláž sa nachádza len 5 min pešo, rovnako ako množstvo obchodov, reštaurácií, bistier, ale aj nočných podnikov a klubov. Vo voľnom čase sa okrem slnenia a kúpania môžete vydať objavovať a obdivovať bohatú históriu (hlavné mesto Valletta patrí celá do svetového dedičstva UNESCO), prírodné krásy alebo navštíviť tradičnú maltskú festu alebo venovať sa vodným športom.
Viac o EC Malta tu.

EC Malta (30+)
Škola na Malte ponúka aj špeciálne zostavené kurzy pre študentov vo veku 30 rokov a viac, pričom vekový priemer na týchto kurzoch je medzi 30 – 40 rokov (63%). Výhodou je, že na tieto kurzy sa hlásia ľudia, ktorí sú vysoko motivovaní a vďaka tomu sú kurzy dynamické, živé a veľmi rýchlo budete cítiť pokroky. Špecialitou sú aj ‘Master Classes’, kde sa vám dostane individuálnej pozornosti v menšej skupine študentov.
Viac o EC Malta (30+) tu.

EC Montreal (16+)
Škola sa nachádza v centre Montreal una St.Catherin´s Street, hlavnej nákupnej ulici v meste. Montreal je mesto s európskym šarmom, kde sa stretáva anglická a francúzska kultúra a skutočne patrí medzi najkrajšie mestá sveta. Škola je rovnako ako mesto, bilingválna, a môžete sa tu učiť angličtinu, francúzštinu alebo oba jazyky naraz. Vo voľnom čase môžete spoznávať mesto alebo sa vybrať na výlet do New Yorku, Ottawy, Bostonu alebo Quebecu.
Viac o EC Montreal tu.

EC San Diego (16+)
Škola sa nachádza v La Jolla, jednej z najkrajších štvrtí mesta a ponúka nádherný výhľad na oceán. Okolie tvoria miestne reštaurácie, kaviarne a bary. Pláž sa nachdádza pár minút pešo od školy. V EC San Diego si môžete zlepšiť angličtinu a po vyučovaní si užívať kalifornský životný štýl s víkendovými výletmi do Los Angeles, San Francisca alebo Las Vegas, baviť sa na plážových barbeque, hrať plážový volejbal, surfovat alebo hrať futbal.
Viac o EC San Diego tu.

Zľava sa vzťahuje na všetky EC centrá 2019!
USA: Boston, New York, Washington DC, San Francisco, Los Angeles, Miami.
Kanada: Toronto, Vancouver
Spojené Kráľovstvo: Londýn, Oxford, Cambridge, Brighton, Bristol, Manchester
Írsko: Dublin
Južná Afrika: Kapské Mesto

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Referencie

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT