Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

GV Hawaii – 20% ZĽAVA

Global Village Hawaii – 20% zľava z ceny kurzu

Angličtina v raji. Škola je situovaná blízko pláže, obchodného centra a má výborné napojenie na dopravu. Kurz angličtiny si môžete navyše doplniť o skvelé zážitky a doplnkové hodiny ako: surfovanie, hra na ukulele, lekcie tradičného havajského tanca hula, fitness alebo jogu.

Zľava 20% sa vzťahuje na cenu kurzu (štandardný kurz pre dospelých ako General English, príprava na IELTS, 30+, Príprava na skúšku Cambridge, Obchodná angličtina, TOEFL, TOEIC, Angličtina na akademické účely, Power Speaking atd. )

Podmienky:

 • 1. Ponuka platí na kurzy absolvované od 1.1. do 31.12. 2019
 • 2. Minimálna dĺžka pobytu 2 týždne (pobyt = kurz + ubytovanie).
 • 3. Zľava 20% sa vzťahuje na všetky kurzy.
 • 4. Zálohová platba vo výške 20% z celkovej ceny je splatná do 3 dní po zaslaní záväznej prihlášky, doplatok sa platí 4 týždne pred nástupom na kurz.
 • 5. Táto ponuka sa nedá kombinovať s inými zľavami..

Kontaktujte nás na tel. 0948 107 743, email: bookings@simcasmalta.com alebo použite náš kontaktný formulár.

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Referencie

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT