Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

Firemné podujatia, akcie, školenia, tembuilding a iné

Malta

Slnečný ostrov v Stredomorí, ktorý ponúka nespočetné možnosti a kombinácie vzdelávania, oddychu, športu, zábavy a spoznávania bohatej kultúry od megalytických stavieb až po stredoveké pevnosti, impozantné barokové kostoly a zaujímavé múzeá.

Všeobecné informácie

Čo môžete zažiť a vyskúšať ?

 • VIDIECKE VILY
 • PRENÁJOM JACHTY
 • OCHUTNÁVKY VÍN A ŠPECIALÍT MIESTNEJ KUCHYNE
 • ANGLIČTINA PODĽA PROFESIE
 • ŠPORTOVÉ AKTIVITY
 • KONCERTY
 • NOČNÝ ŽIVOT A ZÁBAVA:
 • RELAX NA PRÍMORSKEJ PROMENÁDE
 • PLÁŽE
 • UBYTOVANIE

Čo môžete zažiť a vyskúšať ?

VIDIECKE VILY: Pobyty v nádherných vilách na Goze pre 8 – 12 uľdí, s vlastným bazénom a tropickou záhradou. Možnosť skombinovať s privátnou výučbou angličtiny, cvičením jogy alebo fitness/redukčnými tréningami a poznávacími výletmi.

PRENÁJOM JACHTY: Vrátane stravy a personálu, na vami vybraný čas, od poldenného výletu po niekoľkodňové plavby.

OCHUTNÁVKY VÍN A ŠPECIALÍT MIESTNEJ KUCHYNE: Na mieru pripravené pobyty spojené s návštevou viníc a ochutnávkou miestnych vín ag astronomických špecialít.

ANGLIČTINA PODĽA PROFESIE: Jazykové vzdelávanie formou malých skupín alebo individuálnych hodín zamerané špeciálne na vaše pracovné a karéi rne potreby (biznis angličtina, lekárska a farmaceutická, právnická angl.).

ŠPORTOVÉ AKTIVITY: golf, tenis, cyklistika, plachtenie, jazdenie na koni, potápanei a objavovanie potopených lodí, lietadiel a podmorského sveta, rybolov.

KONCERTY: napr. festival barokovej hudby vo Vallette, klavírne recitály, Andrea Bocelli, MTV Music Island, Smokie, Eros Ramazzotti, džezové festivaly.

NOČNÝ ŽIVOT A ZÁBAVA: Paceville s množstvom klubov, barov so živou hudbou, veľké open air hudobné kluby, kde zábava nikdy nekončí.

RELAX NA PRÍMORSKEJ PROMENÁDE: oddych a pokojné prostredie, posedenie na terasách s výhľadom, príjemné kaviarne a skvelé reštaurácie.

PLÁŽE: množstvo piesočných a skalnatých pláží s pohodlným vstupom do mora a krištáľovo čistou vodou.

UBYTOVANIE: výber 3* - 5* hotelov podľa vášho výberu.

Referencie

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT