Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

Malta | Stredná škola v zahraničí

Malta je ideálnou destináciou pre mladých študentov

Situovaná v srdci Stredomoria, vzdialená len dve hodiny cesty lietadlom z Viedne, oplýva táto bývalá britská kolónia nádhernými plážami, krištáľovo čistým morom a skvelou klímou.

Najbližší nástupný termín v septembri 2018

Na program ročného štúdia na strednej škole na Malte je možné prihlásiť sa do 30.5.2018, s nástupom v septembri 2018. Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte na info@simcasmalta.com

Platobné podmienky: záloha 10% z ceny programu, zvyšok je možné flexibilne rozložiť na niekoľko platieb podľa potrieb klienta.

Všeobecné informácie

Vek študentov
16 – 18 rokov
Program možno absolvovať
Semester: koniec septembra – december
2 semestre: január – jún
Školský rok: koniec septembra – jún
Max. dĺžka pobytu
Semester – 13 týždňov
2 semestre – 26 týždňov
Školský rok – 41 týždňov
Malta specialist

Sme špecialisti na Maltu a Gozo: náš majiteľ sám pochádza z Malty a náš tím je špeciálne vyškolený. O Malte vám podáme naozaj fundované informácie z prvej ruky a zostavíme pre vás program, s ktorým budete skutočne spokojní. Navyše vďaka našim osobným kontaktom je aj riešenie akéhokoľvek prípadného problému promptné. Zaručujeme vám nielen výbornú cenu, ale aj kvalitné informácií a starostlivosť, ktoré od nás dostanete!

O Malte

www.visitmalta.com ->

Popujatia na Malte ->

Niektoré najviac zastúpené lokality a linky, kde sa o nich dozviete viac:

 • St. Julian´s
 • Sliema
 • Pembroke
 • Swieqi
 • San Gwann
 • Ta' Giorni
 • L-Ibragg
 • Naxxar

O exkluzívnej ponuke

Výhodami sú bezpečné prostredie, jednoduché cestovanie a bezproblémová aklimatizácia zahraničných študentov, pretože Malťania sú otvorení, priateľskí a srdeční. 

Našich študentov umiestňujeme do atraktívnych štvrtí Sliema, St. Julian’s a priľahlých rezidenčných oblastí, odkiaľ sa ľahko dostanú autobusom do školy a ktoré poskytujú množstvo možností na trávanie voľného času, ako sú obchody, fitness, šport, kultúra či zábava.

Hoci je Malta krajina rozlohou malá, je bohatá nielen na historické pamiatky, prírodné krásy, ale aj spoločenský život a rôzne udalosti počas celého roka, ako sú koncerty,výstavy, festivaly, divadelné predstavenia alebo športové podujatia.

Systém školstva je totožný s britským vzdelávacím systémom. Študenti absolvujú jeden z dvoch ročníkov tzv. Sixth Form – teda ekvivalent 3. alebo 4. ročníka gymnázia na Slovensku a študujú štyri vybrané predmety.

Neoceniteľné skúsenosti

Vďaka ročného pobytu v zahraničí spoznáte množstvo skvelých ľudí a naučíte sa veľa o inej kultúre. Zároveň sa počas tohto roka naučíte aj veľa o sebe, objavíte v sebe nové stránky, schopnosti a možnosti. Veríme, že spoznávaním iných kultúr sa stávame tolerantnejší k sebe navzájom a k odlišnému spôsobu života.

Osobný pohovor

Pozveme vás na osobný pohovor, ktorého cieľom je lepšie študenta spoznať a posúdiť, či je jazykovo zdatný a dostatočne zrelý na absolvovanie školského roka na strednej škole v zahraničí. Zároveň tu má študent a jeho rodičia príležitosť opýtať sa na všetky podrobnosti. Vzhľadom na náročnosť procesu vybavenia programu a jeho špecifiká, je osobný pohovor študenta s rodičom (najlepšie obidvomi), povinný.

Prihláška a ostatné podklady

Uchádzači o študijný rok na strednej škole v zahraničí vyplnia záväznú prihlášku a prihlasovací formulár, ktorý doručia do agentúry Simcas. Agentúra následne potvrdí účasť študenta v programe a odosiela postupne všetky informácie o umiestnení študenta (hostiteľská rodina, škola, transfer pri príchode na Maltu).

Príprava pred odchodom do zahraničia

Krátko po osobnom pohovore má študent príležitosť ešte raz si v pokoji všetko premyslieť a potvrdiť svoje rozhodnutie absolvovať študijný program. Pred odchodom dostane študent Pred - odchodový balíček - rôzne užitočné informácie, praktické tipy, atd.

Súčasťou je aj prípravné INFORMAČNÉ STRETNUTIE, kde sa študent bude môcť znova opýtať na čokoľvek a dostane vela užitočných informácií o tom, ako sa pripraviť na program, čo očakávať, ako sa počas programu správať, čomu sa vyhnúť, atď. Každý študent absolvuje takéto stretnutie buď v skupine alebo individuálne. Veľmi dôležité je pozorne si prečítať všetky materiály, ktoré od nás študent pred odchodom dostane. V prípade, že študent alebo rodičia čomukoľvek nerozumejú, najlepšie je prekonzultovať otázky a prípadné obavy s pracovníkmi agentúry vopred, aby sa predišlo nedorozumeniam či sklamaniam.

Referencie

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT