Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

Školské výlety Simcas Malta

Učte sa angličtinu na Malte: klenot Stredozemného mora, krajina všetkých chutí so zmesou slnka, pláží, nočného života, histórie a kultúry siahajúcej až 7000 rokov pred naším letopočtom. Angličtina je na Malte oficiálnym jazykom. Naša partnerská škola v Slieme je jednou z popredných jazykových škôl na ostrove.

Škola sa nachádza v centre Sliemy, 3 minúty chôdze od mora, promenády, obchodov, reštaurácií a kaviarní. Škola ponúka vyše 30 ročné skúseností a vynikajúcu kvalitu. Škola je priestranná, moderná s 95 plne klimatizovanými a dobre vybavenými učebňami, kníhkupectvom, internetovou kaviarňou, jedálňou a vonkajšou terasou.

Naša partnerská škola

 • skúsení a kvalifikovaní učitelia
 • kurzy pre všetky vekové kategórie
 • zaujímavé výlety, popoludňajšie aktivity, spoločenské a športové podujatia
 • 24 hodinová asistenčná služba pre študentov
 • škola má vlastnú reštauráciu a automaty na občerstvenie a nápoje
 • recepcia

Jazykový kurz

6 nocí/7 dní Cena na osobu:  650 EUR / Vek 13-18 /

V cene je zahrnuté

 • 20 lekcií výučby týždenne - uzavreté skupiny (trieda s maximálne 15 študentmi)
 • test úrovne jazyka a výučbové materiály
 • certifikát o absolvovaní kurzu
 • študentská karta na zľavy a príručka o Malte
 • ubytovanie v hostiteľských rodinách, 3-4 posteľové izby
 • plná penzia (raňajky, obedový balíček a večere)
 • transfery z letiska a na letisko
 • Učiteľ sprevádzajúci skupinu min. 12 študentov cestuje zdarma /ubytovanie v 1 lôžkovej izbe, plná penzia, transfery, výlety/.
 • jazykový kurz pre sprevádzajúceho učiteľa
 • dohľad a asistencia školských vedúcich počas všetkých aktivít
 • 24 hodinová pohotovostná linka
 • registračný poplatok a všetky taxy
 • orientačná vychádzka po okolí po príchode
 • autobusový transfer Bratislava – Viedeň – Bratislava moderným, súkromným autobusom
 • balíček aktivít*

Balíček aktivít*

 • poldenná prehliadka Valletty (so sprievodcom, vrátane 5D šou o Vallette)
 • poldenná prehliadka Mdiny (so sprievodcom, vrátane Mdina Experience Show)
 • filmový večer

*Všetky aktivity zahŕňajú transfery a školského vedúceho (v prípade potreby aj profesionálneho sprievodcu)

Nie je zahrnuté v cene

 • cestovné poistenie,
 • vreckové,
 • letenka Viedeň - Malta- Viedeň
 • letiskové poplatky (orientačne 250 EUR) presnú cenu potvrdíme po upresnení počtu účastníkov.

Podpora a starostlivosť

Starostlivosť o študentov od momentu prihlásenia sa až po check-in na letisku pri odchode domov.

Transfer

Študentov budú na letisku čakať zamestnanci školy, ktorí odprevadia študentov do miesta ich ubytovania.

Zamestnanci školy a hostiteľské rodiny

Zamestnanci školy veľmi starostlivo vyberajú hostiteľské rodiny, aby spĺňali požadované kritériá potrebné na hosťovanie študentov.

Roky skúseností

Každý rok sa škola stará o stovky mladých študentov z celého sveta! Škola je akreditovaná EFL validačným centrom Malty.

Bezpečnosť a starostlivosť

Hlavnou prioritou školy je bezpečnosť a starostlivosť o študentov. Škola má pracovníkov, ktorí sa postarajú o to, aby každý študent bol maximálne spokojný po celú dobu svojho pobytu.

Vynikajúce vybavenie a skvelá lokalita

Škola sa nachádza v príjemnej a hlavne bezpečnej lokalite, vhodnej pre deti a mládež.

Dozor

Personál, ktorý poskytuje neustálu starostlivosť a podporu študentom.

Všeobecné informácie

Vek študentov
13-18 rokov
Min. dĺžka pobytu
6 nocí/7 dní

Malta

Lokalita školy

 • Sliema je populárne, prímorské mestečko v centre Malty. Sliema je plná obchodov, reštaurácií, barov a zábavných miest. Rýchlo dostupné dopravné spojenie do hlavného mesta Valletta a ďalších oblastí, ktoré stoja za pozretie. Populárna oblasť St. Julian´s, sa nachádza len 15 minút cesty autobusom. Nájdete tu kopec zábavy, nočný život, vynikajúce reštaurácie, kino, nákupné centrá a všetko, po čom mladí ľudia túžia.

Valletta

Valletta je hlavným mestom Malty a nachádza sa na zozname svetového dedičstva UNESCO. História mesta siaha do konca 16. storočia, kedy bola z pieskovcov vystavaná rytiermi Sv. Jána (známi aj ako Maltézski rytieri, ktorých rád vznikol v 11. storočí v Jeruzaleme), na vrchole skalného výbežku Mount Sceberras.

Návšteva pamiatok

Maltské rybárske dediny sú kaleidoskopom farieb. Tradičné rybárske lode sú pestro maľované a zdobené párom očí Osiris, ktoré majú chrániť rybárov na mori. Opevnené miesta majú pôvab a charakter, ktorý ich odlišuje od ostatných miest. Tri mestá boli domovom Maltézskych rytierov.

Referencie

Prvý júnový týždeň v roku 2015 sme strávili na jazykovom pobyte na Malte, počas ktorého sme si užili fantastickú prímorskú atmosféru tohto ostrovného štátu, dýchala na nás jeho bohatá história, zdokonalili sme sa v anglickom jazyku a tešili sa z bohatého a pestrého programu, ktorý pre nás agentúra pripravila.

Príjemné hotelové ubytovanie, vynikajúca strava a ochota agentúry Simcas vychádzať v ústrety každej našej požiadavke ešte umocnili náš perfektný zážitok

Študenti kvinty, Gymnázium J. Papánka, Vazovova, Bratislava

Prečo spolupracovať so Simcasom?

Prípravný kurz na maturitu podľa špecifických potrieb skupiny.

Naším cieľom je pomáhať slovenským študentom kvalitne sa pripraviť na maturitu z angličtiny, v rámci špeciálne pripravených tematických kurzov, organizovaných prestížnou vzdelávacou inštitúciu na Malte. Študenti a ich učitelia majú počas pobytu možnosť spoznávať krásy a bohatú históriu Malty. Spoločné zážitky v nádhernom prostredí navodia úplne iný vzťah medzi študentmi a učiteľom, čo sa odrazí na lepšej komunikácii a dosahovaní lepších výsledkov pri štúdiu.

1. Cena a garancia kvality.

Výhodná cena jazykovo-poznávacieho programu pre školy, ktorá však nie je na úkor kvality. Pri príprave pobytu úzko spolupracujeme s učiteľmi danej školy, s cieľom motivovať študentov k ďalšiemu jazykovému vzdelávaniu a ukázať im možnosti, ktoré sa im vďaka ovládaniu jazyka otvoria. Takýto výlet je pre mnohých študentov aj prvou „ochutnávkou“ toho, čo všetko môžu získať pobytom v zahraničí a naštartovať v nich chuť cestovať a spoznávať svet.

2. Partnerská jazyková škola.

Porovnali sme niekoľko výborných jazykových škôl a vybrali sme tú najlepšiu. Škola prešla len pred rokom veľkou rekonštrukciou a dnes ponúka skutočne moderné, kavlitne vybavené priestory. Interaktívne tabule v triedach sú samozrejmosťou, rovnako ako klimatizované priestory, automaty na občerstvenie či ipad stanice. Priestory sú vzdušné a svetlé a škola poskytuje príjemnú atmosféru. Ďalšou výhodou je poloha školy priamo v centre, na pešo od ubytovania, pláže a centra mesta.

3. Program na mieru pre danú školu.

Našim školským skupinám vychádzame plne v ústrety. Podľa typu školy pripravime kurz a program presne na želanie. Vieme zorganizovať aj tematické exkurzie pre odborné školy.

4. Sme vám osobne k dispozícii na Slovensku aj na Malte.

O našich klientov sa osobne postaráme nielen počas príprav na pobyt, ale aj priamo na Malte. Naši zamestnanci čakajú skupinu na letisku alebo v hoteli a sú učiteľom a študentom nápomocní počas celého pobytu. Nie je problém program flexibilne prispôsobiť aj priamo na mieste, ak si to okolnosti vyžadujú. Aj vďaka tomu bude váš pobyt prebiehať hladko a bez starostí.

5. Kurzu sa môže zúčastniť aj sprevádzajúci učiteľ.

Sprevádzajúci učiteľ má možnosť zúčastniť sa jazykového kurzu alebo pozorovať vyučovanie v jazykovej škole a tak načerpať nové tipy a skúsenosti pre svoju vlastnú profesiu. /Učiteľ, ktorý by nemal záujem o jazykový kurz, môže si v tomto čase urobiť vlastný program./

6. Sprevádzajúci učiteľ.

Môže byť angličtinár alebo aj učiteľ iného predmetu. Preto ponúkame sprevádzajúcemu pedagógovi absolvovať plnohodnotný jazykový kurz vrátane vstupného testu a záverečného certifikátu a tak naplno využiť pobyt na Malte aj na účel svojho vzdelávania. Naša agentúra zároveň pokryje aj vreckové pre sprevádzajúce pedagóga.

7. Máme za sebou 16 ročné skúsenosti v oblasti jazykového vzdelávania v zahraničí.

Naša agentúra poskytuje služby klientom od roku 2001. Za tento čas sme nazbierali množstvo skúseností a poznatkov a presne vieme, čo naši klienti potrebujú a čomu sa chcú naopak vyhnúť. Od roku 2011 máme vlastnú kanceláriu aj na Malte, kde sme vám plne k dispozícii.

8. Ďalšie možnosti štúdia na Malte.

Počas pobytu vezmeme študentov na exkurziu na prestížnu Middlesex University a vzdelávací inštitút STC, počas ktorej sa dozvedia o možnostiach štúdia na Malte, ktoré sú možno dostupnejšie, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Malta je miestom univerzitného a postgraduálneho štúdia mnohých zahraničných študentov, ktorí chcú študovať ekonómiu, zahraničný obchod a informačné vedy a technológie. Zároveň ponúkame zaujímavé možnosti praxe pre študentov odborných stredných škôl /napr. ekonomické školy, školy zamerané na cestovný ruch a hoteliérstvo, ale aj technické a zdravotné školy./

Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

Jazykové kurzy v zahraničí
Ubytovanie
Poradenstvo pri výbere kurzu
Letenky
Cestovné poistenie
Mimoškolské aktivity
O NÁS

24 hod. pohotovostná linka

Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

(+421) 948 107 743

bookings@simcasmalta.com

KONTAKT