Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

am Language Studio

Jedna z prvých jazykových škôl na Malte. Nachádza sa priamo v centre Sliemy, len 5 min pešo od obchodov, nákupného centra, reštaurácií, kaviarní a prímorskej promenády. Menšia škola s veľmi rôznorodým zastúpením študentov z celého sveta. Škola je vybavená modernými učebňami, má vlastný bufet a terasu, kde študenti radi trávia prestávky. V ponuke sú aj špeciálne kurzy pre lekárov, právnikov, ekonómov.

Škola a jej vybavenie

Jazyková škola AM vznikla pred vyše 16 rokmi, je jednou z prvých škôl na Malte, ktoré začali vyučovať angličtinu ako cudzí jazyk a teší sa vynikajúcej povesti. Je jedným zo zakladateľov organizácie FELTOM, ktorá dnes združuje všetky jazykové školy na Malte.

Škola AM je situovaná v historickej budove v tichej uličke Sliemy, napriek tomu však len pár krokov od centra s obchodmi, reštauráciami, prímorskou promenádou a skalnatou plážou. Ide o menšiu školu, na ktorej študenti oceňujú individuálny prístup a vysokú profesionalitu lektorov. Prednosťou je vynikajúce vybavenie školy, ktoré prispieva ku kvalitnej výučbe.

Pestré národnostné zloženie študentov dáva študentom možnosť zoznámiť sa s novými ľuďmi z celého sveta a zároveň využiť získané znalosti angličtiny v praxi. Výhodou je aj malý počet českých a slovenských študentov. Z ostatných národností sú zastúpené napr. Nemecko, Španielsko, Rusko, Poľsko, Kórea, Taliansko, Rakúsko, Japonsko, Švajčiarsko, Francúzsko, Švédsko, Belgicko.

Náš tip

mladý dynamický a vždy usmiaty personál, škola priamo v centre Sliemy v bezprostrednej blízkosti obchodov, reštaurácií, prímorskej promenády a pláže. Nízky počet slovenských a českých študentov!

Referencie

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT