Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

Centre International D’Antibes

Antibes je druhe najvačšie mesto na Francuzskej riviere, nachadzajuce sa medzi Nice a Cannes. Bohate mesto plne mladych laka turistov svojou stredomorskou atmosferou, piesočnatymi plažami a priezračnym morom. Centre International d´Antibes - organizacia bola založena v roku 1985 so sidlom v meste Antibes a je jednou z veducich organizacii špecializovanych na vyučovanie francuzskeho jazyka. Organizacia privita okolo 5 000 študentov všetkych vekovych kategorii ročne a organizuje junior programy v celom Francuzsku. Centre International je členom SOUFFLE – The French Quality Association. Taktiež možeme školu spoznať pod kvalitnou značkou EAQUALS, ktora je značkou švajčiarskej organizacie.

Vybavenie školy

Le Chateau

 • škola provensalskeho typu obklopena zahradou, v tichom prostredi niekoľko minut pešo od centra mesta Antibes.
 • 13 učebni a 4 vonkajšie triedy, knižnica, samoobslužna reštauracia s terasou a nadhernym vyhľadom, pristup na internet (5 EUR / tyždeň), automaty s občerstvenim
 • učebne vybavene TV, CD prehravačom, video kamerami aj magnetofon
 • veľmi mily a pohotovy personal na recepcii
 • celoročny bohaty program vyletov a exkurzii
 • 800 m od obchodov a centra mesta
 • 1 km od železničnej stanice Antibes, 1,5 km od plaže, blizko rezidencii Castel a Sun Holidays
 • Rezidencia Garrett priamo v areali školy

Le Port

 • len 30 m od pristavu, situovana na pešej zone priamo v historick om centre mesta
 • funguje od roku 2002 ako sekundarna škola, ktora prijima študentov, keď je škola Le Chateau plne obsadena (najma cez Veľku Noc a v septembri) – o tom, do ktorej školy budete umiestneny sa dozviete ešte pred prichodom
 • 7 priestrannych tried, automaty s občerstvenim, interne

Referencie

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT