Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

EC Malta

ŠKOLA EC bola založená v roku 1991, jej kapacita je 678 študentov a dnes patrí k najvyhľadávanejším na ostrove. Je akreditovaná medzinárodnými organizáciami FYTO, ALTO, IALC a členom FELTOM, ktoré združuje jazykové inštitúcie na Malte. Silnou stránkou školy je najmä oddanosť učiteľov, o čom svedčí aj ponuka popoludňajších aktivít, ktoré škola ponúka ZDARMA, a na ktoré sa stačí zapísať. Svojmu kurzu takto dodáte maximálnu pridanú hodnotu. PREČO EC: DRŽITEĽ CERTIFIKÁTU KVALITY ISO 9001 ako jedna z mála škôl na Malte ° Doplnkové jazykova lekcie ZDARMA /napr. Konverzačný klub, Lekcie výslovnosti, Gramatika / ° špeci álne vytvorené skupiny pre študentov vo veku 30+ / 50+ ° Biznis angli čtina minimálny vek 23 ° exkluzívna Biznis lounge ° priamo v centre Paceville na pešo od pláže, hotelov, obchodov a zábavy.

Zoznam jazykových kurzov

Malta specialist

Sme špecialisti na Maltu a Gozo: náš majiteľ sám pochádza z Malty a náš tím je špeciálne vyškolený. O Malte vám podáme naozaj fundované informácie z prvej ruky a zostavíme pre vás program, s ktorým budete skutočne spokojní. Navyše vďaka našim osobným kontaktom je aj riešenie akéhokoľvek prípadného problému promptné. Zaručujeme vám nielen výbornú cenu, ale aj kvalitné informácií a starostlivosť, ktoré od nás dostanete!

LOKALITA – Priamo v centre

V srdci najpopulárnejšej časti St. Julian´s – Paceville. Pár krokov od školy je zastávka autobusu odkiaľ sa jednoducho dostanete do hlavného mesta Valletta alebo na obľúbené piesočné pláže. V okolí, v pešej vzdialenosti nájdete obchody, reštaurácie, banku, poštu, prímorskú promenádu, nákupné centrum, kiná, kasíno, ale aj malú piesočnú pláž a nikdy nekončiaci nočný život hneď na dosah.

Škola ponúka pre svojich študentov členstvo v plážovom klube patriacom k hotelu Corinthia San Gorg*****, kde majú študenti počas letných mesiacov bezplatný vstup. K dispozícii sú tu študentom bezplatne aj lehátka, slnečníky a sprchy a možnosť využívať vodné športy za výhodné ceny. Vzdialenosť od školy je cca 10 min pešo.

Referencie

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT