Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

EC San Diego

Najstaršie a okrem Los Angeles aj druhé najväčšie mesto v Kalifornii. Obklopené Tichým oceánom, Mexikom, púšťou Anza - Borrego a pohorím Laguna Mountains, San Diego so svojimi prekrásnymi plážami, tropickým podnebím a azúrovo-modrou oblohou je určite tou pravou destináciou pre teplomilných študentov! Nechajte sa unášať všetkým, čo vám môže ponúknuť kalifornský oceán: plávanie, surfovanie, potápanie, prekrásne pláže a palmy. Spoznajte krásu tunajších púští, golfových ihrísk či viacerých múzeí a národných parkov. Akokoľvek sa rozhodnete stráviť svoj voľný čas v San Diegu, určite to neoľutujete!

Jazyková škola EC San Diego

Škola sa nachádza na ulici Prospect Street v trendovej štvrti La Jolla, známej krásnymi plážami, romantickým výhľadom a slnečnou stredozemnou atmosférou.

Táto časť San Diega je plná malých obchodíkov i veľkých nákupných centier, reštaurácií, barov a je jedinečným mixom tradičnej španielskej architektúry a moderného excentrického dizajnu.

Keďže škola EC San Diego je blízko pláže, pre študentov sa tak stáva príjemným relaxačným miestom na štúdium.

Moderné učebne, malé študijné skupiny, priateľskí lektori, a všadeprítomná energia spravia z vášho štúdia v EC San Diego nezabudnuteľný zážitok! V pešej blízkosti školy nájdete aj 3 telocvične, tenisové, volejbalové a basketbalové ihriská.

V ponuke školy EC San Diego sú kurzy pre každý stupeň anglického jazyka, vrátane špeciálnych kurzov Business English a prípravných kurzov na certifikát TOEFL či Cambridge ESOL. Skúsení lektori využívajú interaktívne metódy, povzbudzujú študentov hovoriť, opravujú ich chyby a trénujú nielen komunikáciu ale aj počúvanie, čítanie a písanie, aby si študent zlepšil angličtinu ako celok. Počas výučby sa v triedach vystriedajú viacerí lektori, zabezpečujúc tak študentom čo najprirodzenejšie prostredie a možnosť rôznorodejšej interakcie.

Len v EC centrách pokračuje vyučovanie aj po vyučovaní!

Prostredníctvom workshopov a spoločenského programu pokračujete v precvičovaní angličtiny aj popoludní. Viac informácií o tom, aký program a doplnkové hodiny sú pre vás pripravené získate v prvý deň školy. Stačí sa len zapísať.

Referencie

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT