Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

Enforex Kostarika – Santo Domingo de Heredia

Flamingo Beach Playa Flamingo sa nachádza na pobreží Pacifiku v provincii Guanacaste. Táto oblasť je rajom kryštálovo čistého mora a krásnej prírody, Flamingo je perfektné miesto pre študentov, ktorí si chcú užiť dovolenku pri mori, zatiaľ čo sa zdokonaľujú v španielčine. Mesto samé o sebe je malé, má cca. 32 tisíc obyvateľov, na prekvapenie iba s malým počtom turistov, čo umožní študentom spoznať pravú autentickosť kraja, kultúry a spriateliť sa s miestnymi obyvateľmi. Škola Flamingo Beach je situovaná na nábreží pri prístave a vstupe do mesta. Nachádza sa tu 25 plne vybavených tried, miestnosť s videom, spoločenská miestnosť, knižnica, kuchyňa, záhrada s rybníkom. Minimálny vek: 14

Ubytovanie

Hostiteľská rodina

- 1 lôžková izba
- polpenzia

Hostiteľské rodiny sú situované v priľahlom typickom mestečku, ktoré študentom zaručí spoznanie miestnych zvykov a pravého života Kostariky.

Referencie

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT