Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

Enforex Mexiko – Oaxaca

Oaxaca je vnútrozemské mesto, ktoré ponúknu rozmanitú a bohatú kultúru. Škola sa nachádza v centre mesta a v okolí nájdete množstvo reštaurácií, kaviarní, umeleckých galérií a múzeí. Škola sídli v peknej koloniálnej budove s 15 učebňami, konferenčnou miestosťou s TV , DVD a videom. Ďalej je študentom k dispozícii interntetová miestnosť s počítačmi a internetom, knižnica a veľké nádvorie na trávenie prestávok spolu s novými spolužiakmi z rôznych krajín sveta.

Ubytovanie

 • Hostiteľská rodina: 1 al. 2 lôžková izba (len pre dvoch študentov cestujúcich spolu), polpenzia alebo raňajky. K dispozícii posteľné prádlo. Spoločná kúpeľňa.
 • Apartmán: 1 lôžková alebo 2 lôžková izba, raňajky. Vybavenie: posteľné prádlo, vankúše a paplóny, plne vybavená spoločná kuchyňa a práčovňa, kúpeľňa a obývačka s TV. Upratovanie spoločných priestorov 1x do týždňa, kúrenie a plyn. V 2 lôžkovej izbe môžu byť ubytovaní len dvaja študenti cestujúci spoločne. Možné je ubytovanie v 3 lôžkovej izbe so zľavou 20% na študenta ak cestujú traja študenti spoločne.
 • Študentská rezidencia: 1 alebo 2 lôžková izba (len pre dvoch študentov cestujúcich spolu), kontinentálne raňajky, klimatizácia.

Referencie

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT