Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

Enforex Dominikánska republika – Sousa

V Sosue sa učíte po španielsky v uvoľnenej atmosfére v škole uprostred tropickej záhrady so 4 terasami, ktoré slúžia ako vonkajšie učebne. Škola sa nachádza v pešej vzdialenosti od centra mesta a pláže. K vybaveniu patria klimatizované učebne, WIFI pripojenie zdarma, počítače, spoločná kuchyňa, kde si študenti môžu pripraviť ľahké jedlá počas prestávok. Zaujímavosťou je, že v škole sa stretávajú domáci študenti, ktorí sa učia angličtinu a zahraniční študenti, ktorí sa učia španielčinu.

Ubytovanie

Hostiteľská rodina

- 1 lôžková alebo 2-lôžková izba (možná iba pre študentov cestujúcich spolu)
- polpenzia

Referencie

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT