Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

Global Village English Centres – GV Hawaii

Hawai je „rajom na zemi.“ Sú to ostro rezané útesy, podmorské koralové mestá, popoludňajšie pitie mai tai, večerné počúvanie ťahavých tónov gitary, kvety vo vlasoch, jedlá pacifickej kuchyne, dymiace vulkány, laškujúce veľryby. Havajské ostrovy sú bezchybnou destináciou, multikultúrnou spoločnosťou s koreňmi v Ázii, v Polynézii, v Severnej Amerike a Európe. Ročne sem prichádza okolo sedem miliónov návštevníkov, ale aj napriek tomu, ostrovy nie sú preplnené turistami. Centrom súostrovia je viac ázijské ako americké Honolulu. Je príjemným mixom národností, kakofonickou zmesou jazykov, zvykov a kuchyne podávanej s tradičnou havajskou pohostinnosťou. Medzi múzeami a kultúrnymi centrami leží jediný kráľovský palác na území USA. Raj labužníkov s lacnými ázijskými stánkami a luxusnou pacifickou kuchyňou. Ak vás to omrzí, oddýchnete si na plážach blízkeho Waikiki. Súčasnú havajskú kuchyňu tvoria tradičné havajské, portugalské, americké a ázijské esencie. Pacifická „fusion“ kuchyňa bola vymyslená priamo tu. Tradičné havajské jedlo sa podáva vo forme nášho obedu – na tanieri dostanete rybu s trochou ryže a cestovinovým šalátom. Obľúbenými miestami predaja jedál sú zaparkované nákladné autá, kde dostanete jedlá za veľmi nízke ceny. Obvyklý spôsob ochutnania havajskej kuchyne (pre turistov) je luau - tradičná havajská hostina. Luau usporadúva množstvo reštaurácií a hotelov. Jedlá sú podávané v bufetovom štýle, v sprievode havajskej hudby a tradičných polynézskych tancov. Medzi tradičné havajské jedlá patria losos lomi, bravčové kalua, pipi kaula – sušené bravčové na havajský spôsob, poi – varené korene rastliny taro, laulau – parené mäso balené v listoch, a luau – ryba pripravená v zmesi varených listov rastliny taro a kokosového mlieka. Dezertom je haupia – želatinová zmes z hustého kokosového mlieka. Honolulu a blízke Waikiki ponúka nekonečný počet výborných reštaurácií. Vynikajúce sú reštaurácie veľkých hotelov vo Waikiki. V Honolulu ich nájdete v obchodnom centre Restaurant Row blízko prístavu. Dobré fast-food objavíte v Ala Moana Center, lacnejšie a exotické jedlá na trhovisku Maunakea Marketplace na rovnomennej ulici.

Jazyková Škola Global Village

Jazyková škola sa nachádza v nádhernej budove hneď vedľa známeho nákupného centra Ala Moana Shopping Centre a len pár minút od Waikiki pláže.

Vybavenie školy

 • 15 priestranných učební s výhľadom na oceán alebo hory
 • 26 počítačov s plochou obrazovkou s pripojením na internet
 • Prístup na WIFI internet zdarma
 • Spoločenská miestnosť s výhľadom na oceán, veľkoplošnou TV, automatmi na občerstvenie a nápoje, chladničkou a mikrovlnkou, telefónom s miestnymi hovormi zdarma.
 • Vynikajúca lokalita neďaleko pláže, obchodov a napojenia na dopravu
 • V okolí, na pšeo sa nachádza množstvo obchodov, reštaurácií, kaviarní.

Škola sa nachádza priamo v centre, na Kapiolani Boulevard 1440.
Vzdialenosť od letiska je 25 minút cesty autom.

Minimálny vek pre absolvovanie kurzu: 16

Priemerný počet študentov v skupine: 11 (max 15)

Čo môžete od školy očakávať:

či už ste úplný začiatočník alebo pokročilý, kurzy v jazykovej škole rozšíria Vaše schopnosti a posunú Vás do ďalšej úrovne. Kurzy sú zamerané najmä na:

 • zlepšenie schopnosti rozprávať, počúvať a konverzovať na rôzne všeobecné témy
 • zlepšenie vašej orientácie v praktických gramatických štruktúrach
 • rozšírenie slovnej zásoby a zlepšenie výslovnosti
 • vybudovanie sebaistoty v používaní angličtiny v rôznych situáciách

Referencie

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT