Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

IELS Gozo

Kurz angličtiny pre dospelých /vek 18+/

 • IELS Gozo je malá, moderná škola vhodná najmä pre dospelých.
 • Gozo je ostrovček patriaci k súostroviu Malty, ktorý ponúka pokojnú atmosféru bez stresu a náhlenia. V tomto duchu sa nesú aj kurzy v tejto škole.
 • 30 ročná tradícia vo výučbe angličtiny.
 • Skúsení, kvalifikovaní učitelia, ktorých materinských jazykom je angličtina.
 • Nepreberné možnosti aktivít na voľný čas: výlety na pláž, turistika, objavovanie bohatej histórie, vodné športy, potápanie a mnoho ďalších.
 • Najviac zastúpená veková kategória: 50+ (31%), 41-49 rokov (24%), 18-24 rokov (17%).
 • Rezidencia priamo nad budovou školy.
 • Novinka na rok 2019: škola otvorená počas celého roka.
Menšia škola v historickom meste Victoria, s rezidenciou oproti škole. Vynikajúca alternatíva pre záujemcov, ktorí sa chcú vzdelávať, ale pritom si zároveň vychutnať absolútny pokoj a relax. Vidiecke prostredie Goza plné zelene, nádherných prírodných krás a pokojných pláží. Ďaleko od ruchu a zhonu. Výhodou sú malé skupiny a individuálna starostlivosť o študentov. Bývať budete v plne vybavených apartmánoch s veľkou terasou s výhľadom na zelené polia a vzdialené more. Možno však bývať aj v hoteli a naplno spojiť kurz s dovolenkou.

Zoznam jazykových kurzov

Malta specialist

Sme špecialisti na Maltu a Gozo: náš majiteľ sám pochádza z Malty a náš tím je špeciálne vyškolený. O Malte vám podáme naozaj fundované informácie z prvej ruky a zostavíme pre vás program, s ktorým budete skutočne spokojní. Navyše vďaka našim osobným kontaktom je aj riešenie akéhokoľvek prípadného problému promptné. Zaručujeme vám nielen výbornú cenu, ale aj kvalitné informácií a starostlivosť, ktoré od nás dostanete!

Gozo

Neveľká krajina v Stredozemnom mori, ktorá ponúka všetko, čo si človek len môže priať. Priezračné azúrové more s krištáľovo čistou vodou, pláže so zlatistým pieskom, malebné zátoky, rušný spoločenský život, tisíce okov fascinujúcej histórie, ktorá na vás dýcha na každom kroku.

Gozo je oázou pokoja a oddychu. Ostrov Gozo je akýmsi vidiekom Malty, ktorý si navyše zachoval určitý starosvetský šarm. Ostrov Gozo je v porovnaní s Maltou malebnejší, zelenší, s pestrou vegetáciou a cesty sú lemované kríkmi s pestrofarebnými kvetmi. Na ostrove Gozo vládne zvláštny pokoj a pohoda, ktorou sa vyznačujú aj obyvatelia ostrovčeka. Gozo je ako stvorené pre návštevníka, ktorý obľubuje pokoj, uvoľnenie a relax. Okolo tohto malebného ostrova nájdete najčistejšie more v Stredomorí a nádherné piesočnaté pláže.

Referencie

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT