Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

LAL Fort Lauderdale

Ak hľadáte novú, vzrušujúcu destináciu so slnečným počasím, tak potom sa vám určite zapáči slnečná Florida. Vďaka svojmu úžasnému podnebiu sa Florida nazýva ako „Sunshine State.“ Florida vás očarí 900 míľovými plážami. Je domovom ústredia NASA, magického Disneyland a národného parku Everglades. Mesto Fort Lauderdale sa nazýva aj ako „Benátky Ameriky,“ a to vďaka množstvu vodných kanálov, ktoré sa prepletajú mestom. Florida je rajom pre milovníkov vodných športov ako sú potápanie, šnorchlovanie, windsurfing, plávanie a vodné lyžovanie. Známe mólo Sawgrass Mills je najväčším obchodným a zábavným centrom. Jazyková škola LAL na Floride bola založená v roku 1992. Je to moderná, pekná škola, vďaka ktorej je tropická Florida ideálnou destináciou na jazykový pobyt. Škola sa nachádza iba 7 minút od pláže. V blízkosti školy nájdete reštaurácie, supermarkety, banky, nákupné centrá a mestskú knižnicu. Všetky triedy sú moderne vybavené s bezplatným prístupom na internet. V škole nájdete prekrásnu tropickú terasu, bazén, jacuzzi, fitness centrum a spoločenské miestnosti, kde môžete zoznámiť s ostatnými študentmi z iných krajín a zdokonaľovať sa v cudzom jazyku. Akreditácia: CEA

Vybavenie školy

 • 13 moderných učební
 • WIFI v celej budove školy
 • multimediálne centrum s WIFI internetom
 • študovňa s možnosťou on line štúdia gramatiky a slovnej zásoby s 12 počítačmi
 • tropická terasa s bazénom hneď vedľa školy
 • jacuzzi, fitness
 • priamo na recepcii školy možnosť rezervovať si výlety, exkurzie a prenajať si auto
 • ubytovanie v hoteli priamo pri škole
 • maximálna kapacita školy: 300 študentov

Referencie

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT