Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

LAL Torbay

(program 16+)
Škola, ktorá bola založená v roku 1984, je ideálnym prostredím na jazykova vzdelávanie. Je vybavená viac než 30 učebňami, modernou počítačovou miestnosťou s možnosťou wi-fi pripojenia na internet, audio počúvacím centrom, kníhkupectvom i populárnou študentskou kaviarňou. Vďaka renováciám sa teraz škola môže pýšiť priestrannou halou, prekrásnou záhradoua patiom, kde si študenti môžu oddýchnuť nielen počas prestávok, ale aj po vyučovaní.Okrem toho je študentom k dispozícii ajrecepcia s tímom zamestnancov, vždyochotných poradiť. Program školy LAL Torbay je prispôsobený tak, aby sa študenti mali možnosť vzdelávať a zároveň zúčastňovaťsa rôznych spoločenských akcií. Akreditácia v spolupráci s British Council UK robí zo školy LAL Torbay vynikajúce akademické centrum, známe napr. Vysoko kvalifikovanými a priateľskými lektormi anglického jazyka, ktorí poskytujú kvalitné vzdelávanie študentom všetkých vekových skupín či pôvodov. Vyučovanie prebieha v skupine maximálne 15 študentov (intenzívny kurz Focus v skupinke 8 študentov), pričom dôraz sa kladie na miešanie rôznych národností, aby si študenti aj takto, vo vzájomnom kontakte cvičili angličtinu.

Vybavenie školy

 • knižnica
 • počítačová miestnosť
 • študovňa
 • prístup na e-mail a internet
 • školská reštaurácia
 • záhrada s terasou

Referencie

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT