Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

Škola Actilingua

Nachádza sa v centre mesta, v štvrti plnej veľvyslanectiev, oproti zámku Belvedere. Centrum mesta – Stephansplatz je vzdialené len 15 minút cesty mestskou dopravou. Škola sídli na prvom poschodí zrenovovanej budovy postavenej v štýle Art Nouveau. Všetky priestory sú klimatizované a nefajčiarske. Actilingua bola založená v roku 1988 a za roky fungovania dosiahla medzinárodnú reputáciu, ktorou sa môže pýšiť vďaka veľkému množstvu kurzov založených na najmodernejších učebných metódach. Škola je členom niekoľkých medzinárodných certifikačných agentúr a oficiálnym centrom vystavovania certifikátov ako Osterreichisches Sprachdiplom OSD.

Viedeň

Často označovaná aj za hlavné mesto kultúry v Európe, je moderná metropola s unikátnou atmosférou a svojským šarmom. Pýši sa perfektne prepracovanou infraštruktúrou, čistotou a bezpečnosťou. Viedeň je mestom veľkých skladateľov ako Mozart, Beethoven, Strauss a doteraz je s klasickou hudbou úzko spätá. Počas svojho pobytu si určite nenechajte ujsť niektorý zo skvelých koncertov Viedenskej Filharmónie, navštívte katedrálu Sv. Stefana, Hofburg alebo sídlo cisárovnej Sissi, ktorého súčasťou je unikátna ZOO, v ktorej sa veru nenudia ani dospelí. Vďaka vynikajúcej sieti metra, električiek a autobusov sa ľahko a rýchlo dostanete všade kam chcete. Viedeň je považovaná spolu s Zurichom a Vancouvrom za mesto s najvyššou kvalitou života.

Referencie

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT