Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

St. Giles International Brighton

Kurz angličtiny pre dospelých /vek 16+/

 • Brighton je skvelá lokalita pre milovníkov mestského života, ktorí zároveň túžia tráviť čas pri mori a na pláži.
 • Škola St Giles International Brighton sa nachádza priamo v centre mesta, len pár minút od známeho Pavilónu.
 • Kurzy pre všetky úrovne vrátane úplných začiatočníkov.
 • Všeobecná angličtina, prípravné kurzy na medzinárodné skúšky, špecializované manažérske a biznis kurzy.
 • Kurzy pre študentov už od 16 rokov (odporúčame len v prípade, že ide o samostatného scestovaného študenta. Škola nezabezpečuje dohľad.)
 • 97% študentov odporúča školu St.Giles svojim priateľom.
 • Škola bola v roku 2015 ocenená najprestížnejšou britskou cenou Queen’s Award za podnikanie v medzinárodnom prostredí.
 • Priemerný vek študentov: 25
 • Ubytovanie si vyberiete podľa svojho rozpočtu a požiadaviek.
 • Škola organizuje množstvo aktivít na voľný čas : návštevy miestnych pamiatok a atrakcií, výlety do okolia, spoločenské akcie a posedenia, kde sa študenti môžu lepšie zoznámiť a ďalej precvičovať angličtinu aj mimom školy.
Brighton má atmosférou veľkomesta a zároveň prímorského letoviska. Aj preto ho volajú Londýn pri mori. Nádherné pláže či slávne mólo – The Pier, vyhľadávaj domáci aj turisti. Ak vás pláž veľmi neláka, svoj voľný čas môžete stráviť v najnovšom nákupnom komplexe na Churchill Square. Nájdete tu skvelé možnosti, od štýlových obchodných domov po luxusné butiky, od bláznivých obchodíkov a trhov v North Lanes, až po tie najtradičnejšie v South Lanes. Mesto žije po celý rok kultúrnymi podujatiami : divadelné predstavenia, živá hudba, koncerty, kiná a rušný nočný život. Brighton je mladé mesto, plné študentov z celého sveta.

Brighton

Brighton je jedno z najznámejších prímorských dovolenkových miest v Anglicku, ktoré majú v obľube domáci aj turisti. Mesto je kozmopolitné a živé, má bohatú históriu a kultúru. Nachádza sa len hodinu cesty od Londýna, takže študenti majú aj mnoho príležitostí na spoznávanie hlavného mesta. Jednou z hlavných atrakcií v Brightone je prímorské mólo s reštauráciami a obchodmi, zámok Royal Pavilion, dlhé udržiavané pláže vhodné na pikniky a prechádzky alebo aquarium Sealife Centre.

 • V Brightone sa koná množstvo kultúrnych podujatí, koncertov, divadelných a filmových predstavení alebo tanečných podujatí.
 • The Lanes je typická, vyše 400 ročná štvrť, ktorú charakterizujú úzke kľukaté uličky, v ktorých je množstvo malých obchodov a kaviarní.
 • Brighton Pier – jedno z najkrajších prímorských mól v Británii, z roku 1899, ktorého náklady na výstavbu v tom čase dosiahli rekordných £27,000.
 • Tiahla kamienková pláž v Brightone je obľúbeným miestom, kde sa ľudia stretávajú, robia si pikniky, prechádzajú sa a relaxujú, vychutnajú si tradičné anglické fish and chips alebo zmrzlinu.

Referencie

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT