Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

Francúzsko

Francúzština je jazykom diplomatov a zároveň aj úradným jazykom Európskej únie a jej inštitúcií. Pri cestách po svete ju okrem krajiny galského kohúta využijete aj v Afrike, najmä v krajinách kolonizovaných Francúzskom. Na Slovensku tiež pôsob množstvo francúzskych spoločností. Ak teda uvažujete aký ďalší jazyk okrem angličtiny by sa vám v živote mohol zísť, francúzština je vynikajúcou voľbou. Práve preto využite jeden z našich jazykových pobytov na štúdium tohto jazyka.

Prečo cestovať do Francúzska   Ponuka škôl vo Francúzsku

Prečo cestovať do Francúzska

Jazykové školy s ktorými spolupracujeme ponúkajú kurzy všeobecnej francúzštiny pre každú úroveň, aj pre úplných začiatočníkov. Ak už ste v jazyku na pokročilej úrovni, môžete sa venovať obchodnej francúzštine alebo absolvovať prpravný kurz ukončený medzinárodnou skúškou DELF. Jazykový pobyt si možno skombinovať aj medzi viacero škôl. Napríklad Paríž a Antibes, vďaka čomu si možno užiť tak ruch veľkomesta s jeho najznámajšími pamiatkami a nákupnými možnosťami ako aj krásy azúrového pobrežia na Francúzskej riviére. Vďaka kombinácii nášho pobytu a kurzu môžete preskúmať tieto ale aj viac krás Francúzska a ako bonus sa naučíte Francúzštinu rýchlo a pohodlne.

Okrem jazykového kurzu je Francúzska riviéra aj neodolateľnou dovolenkovou destináciou a v súčasnosti patrí medzi najnavštevovanejšie miesta v krajine. Francúzska riviéra je tvorená oblasťou okolo miest Nice, Antibes a Cannes. Je známa azúrovo modrou vodou, preto túto lokalitu nazývajú Azúrové pobrežie. Atraktívne letoviská s palmovými promenádami a secesnými palácmi, skvelé reštaurácie ponúkajúce špeciality francúzskej kuchyne a pestrý spoločenský život vám pripravia nezabudnuteľný jazykový kurz aj dovolenku.

Počas dlhodobého pobytu naši študenti radi spoznávajú aj neodolateľné okolie – Provence so svojimi levanduľovými poľami, výlet do Paríža, Marseille, Lyonu alebo objavovanie rozprávkových zámkov na rieke Loire.

Zdokonaľte sa vo francúzštine a užite si neopakovateľnú dovolenku vo Francúzsku.

Ponuka škôl vo Francúzsku

Centre International D’Antibes
Centre International D’Antibes
Antibes, Francúzsko
Francúzština
Dospelí
Centre International D’Antibes
Cannes
Cannes, Francúzsko
Francúzština
Mládež
Centre International D’Antibes
Antibes
Antibes, Francúzsko
Francúzština
Mládež
Centre International D’Antibes – Biarritz
Biarritz, Francúzsko
Francúzština
Mládež
Centre International D’Antibes – Nice
Nice, Francúzsko
Francúzština
Mládež

Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

Jazykové kurzy v zahraničí
Ubytovanie
Poradenstvo pri výbere kurzu
Letenky
Cestovné poistenie
Mimoškolské aktivity
O NÁS

24 hod. pohotovostná linka

Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

(+421) 948 107 743

bookings@simcasmalta.com

KONTAKT