Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

Írsko

Írsko je večne zelená krajina, ktorú sa oplatí zažiť a precestovať aj napriek nie vždy ideálnemu počasiu. Nenechajte sa však odradiť, klíma v krajine je mierna a ak prší jedná sa skôr o mierne prehánky. Írsko je zmesou dobrodružstva, pohodového života a sviežeho kozmopolitného života. Íri sú známi svojou nenútenosťou, priateľskosťou a otvorenosťou. Zažite to na vlastnej koži počas nášho jazykového pobytu.

Prečo cestovať do Írska   Ponuka škôl v Írsku

Prečo cestovať do Írska

Írska angličtina má svoj špecifický akcent, ale tento nie je taký výrazný ako napríklad škótsky. Navyše lektori v škole hovoria čistou spisovnou angličtinou, takže štúdium počas jazykového kurzu vám určite nebude robiť žiadne problémy. Ďalšou výhodou írskych jazykových škôl je, že ide skôr o menšie inštitúcie rodinného typu, kde sa budete cítiť uvoľnene a doslova ako doma.

Írsko je známe svojou sviežou zeleňou, ktorá hrá naozaj všetkými odtieňmi nenadarmo sa preto nazýva aj „Emerald Isle“ – smaragdový ostrov. Nájdete tu magické lesy opradené povesťami o škriatkoch leprechaunoch, pohoria a stovky kilometrov prímorského pobrežia, ako stvoreného na turistiku a prechádzky. Nechajte sa unášať neuveriteľnámi mýtmi a históriou, objavujte historické miesta, múzeá a to všetko počas vášho jazykového pobytu.

Určite navštívte Brú na Bóinne v County Meath, mýtické miesto staršie než Stonehenge alebo pyramídy v Gize.

Ak vás to ťahá skôr do mesta, budete isto očarení Dublinom, ktorí si zachováva svoj výnimočný šarm a výnimočnosť medzi svetovými metropolami. Skvele kombinuje historickú architektúru s modernou a ponúka to najlepšie zo súčasnej hudby, umenia a filmu.

A kde naši študenti často zakončia deň? No predsa v niektorej z neodolateľných írskych krčmičiek, so živou atmosférou pri pohári vychladeného írskeho Guinenessu, kde sa rovnako srdečne porozprávajú medzi sebou, ako s priateľskými miestnymi. Zažite s nami jazykový pobyt, ktorý vám prinesie takéto ale aj ďalšie nezabudnuteľné zážitky.

Zdokonaľte sa v angličtine a užite si neopakovateľnú dovolenku v Írsku.

Ponuka škôl v Írsku

Kaplan International Dublin
Kaplan International Dublin
Dublin, Írsko
Angličtina
Dospelí

Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

Jazykové kurzy v zahraničí
Ubytovanie
Poradenstvo pri výbere kurzu
Letenky
Cestovné poistenie
Mimoškolské aktivity
O NÁS

24 hod. pohotovostná linka

Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

(+421) 948 107 743

bookings@simcasmalta.com

KONTAKT