Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

Kanada

Kanadské mestá ako Vancouver, Toronto, Calgary alebo Montreal sú nielen nádhernými turistickými destináciami, ale aj veľmi pohodlnými miestami na život. Ponúkajú krásne prostredie, bezpečnosť a vysokú životnú úroveň. Kanadská angličtina je čistá a zrozumiteľná a veľmi ľahko ju dostanete do ucha o tom sa môžete presvedčiť aj na vlastnej koži počas vášho jazykového kurzu. Ak budete chcieť absolvovať pobyt do 6 mesiacov, nepotrebujete ani víza. Pre dlhodobé pobyty je potrebné požiadať o študentské víza na ambasáde vo Viedni, ich vybavenie je však bezproblémové a pomerne rýchle.

Prečo cestovať do Kanady   Ponuka škôl v Kanade

Prečo cestovať do Kanady

Kanadské mestá ako Vancouver, Toronto, Calgary alebo Montreal sú nielen nádhernými turistickými destináciami, ale aj veľmi pohodlnými miestami na život. Ponúkajú krásne prostredie, bezpečnosť a vysokú životnú úroveň. Kanadská angličtina je čistá a zrozumiteľná a veľmi ľahko ju dostanete do ucha. Ak budete chcieť absolvovať pobyt do 6 mesiacov, nepotrebujete ani víza. Pre dlhodobé pobyty je potrebné požiadať o študentské víza na ambasáde vo Viedni, ich vybavenie je však bezproblémové a pomerne rýchle.

Kanadské školy ponúkajú ako doplnok k všeobecnej angličtine aj veľké množstvo voliteľných predmetov ako napríklad výslovnosť, počúvanie, anglické idiomy, angličtina cez filmy / hudbu / divadlo, angličtina v pracovnom prostredí, atď. Výhodou je aj možnosť pracovať popri štúdiu a tak pokryť časť nákladov na pobyt.

Ďalším dôvodom, prečo je Kanada skutočne príjemným miestom na jazykový pobyt je, že Kanaďania patria k najtolerantnejším a najpriateľskejším národom na svete. Kozmopolitnosť a rôznorodosť je v Kanade samozrejmá a vítaná. A návštevníci z najrôznejších kútov sveta sú tu vítaní tiež, takže môžete počítať s tým, že sa k vám domáci budú správať zdvorilo, priateľsky a nápomocne. Preto si rýchlo zvyknete a budete sa cítiť ako doma kvôli tomuto môže byť absolvovanie jazykového pobytu v Kanade práve tá správna voľba pre vás.

Samozrejme, krajina ponúka množstvo príležitostí na voľný čas. Kanada je druhá najväčšia krajina na svete, takže bude čo objavovať a spoznávať. Vancouver je spojením úžasných hôr a lyžiarskych rezortov kúsok od mesta a oceánu s jachtovými prístavmi a plážami.

Toronto je jedným z najživších miest v krajine s množstvom podujatí, mestských parkov, reštaurácií, kde môžete ochutnať kulinárskej pochúťky z celého sveta. Kanada je naozaj miesto, ktoré treba zažiť na vlastnej koži.

Zdokonaľte sa v angličtine a užite si neopakovateľnú dovolenku v Kanade.

Ponuka škôl v Kanade

EC Montreal
EC Montreal
Montreal, Kanada
Angličtina, Francúzština
Dospelí

Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

Jazykové kurzy v zahraničí
Ubytovanie
Poradenstvo pri výbere kurzu
Letenky
Cestovné poistenie
Mimoškolské aktivity
O NÁS

24 hod. pohotovostná linka

Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

(+421) 948 107 743

bookings@simcasmalta.com

KONTAKT