Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

Malta

Medovožltý ostrov Malta v srdci Stredozemného mora patrí už roky k najobľúbenejším destináciám našich klientov. Niet sa čo čudovať, veď bývalá anglická kolónia je pre jazykové pobyty a štúdium angličtiny ako stvorená a to počas celého roka. Trvale slnečná klíma, nádherné pláže a tisíce rokov histórie na objavovanie. Na jazykovom pobyte na Malte spojíte príjemné s užitočným: zdokonalíte sa v angličtine a užijete si neopakovateľnú dovolenku.

Prečo cestovať na Maltu   Ponuka škôl na Malte

Prečo cestovať na Maltu

Sme špecialisti na jazykové pobyty na Malte a Goze: náš majiteľ sám pochádza z Malty a náš tím je špeciálne vyškolený. O Malte vám podáme naozaj fundované informácie z prvej ruky a zostavíme pre vás program, s ktorým budete skutočne spokoní. Navyše vďaka našim osobným kontaktom je aj riešenie akéhokoľvek prípadného problému promptné. Zaručujeme vám nielen výbornú cenu jazykového pobytu, ale aj kvalitné informácií a starostlivosť, ktoré od nás dostanete!

  • najširší výber jazykových kurzov od všeobecnej angličtiny až po individuálne hodiny a angličtinu pre profesionálov

  • najväčší výber ubytovania (hostiteľská rodina, nadštandardná hostiteľská rodina, školské rezidencie, hotely v kategórii od 2 do 5*)

  • výhodné ceny & zľavy

  • dlhoročné skúsenosti, serióznosť, profesionalita

Prečo ísť na jazykový pobyt na Maltu?


Krištáľovo čisté more, zlatisté skalnaté pláže, slaný morský vánok, priateľskí ľudia. K tomu pridajte hodiny angličtiny vedené v uvoľnenej, neformálnej atmosfére s príjemnými lektormi pôsobiacimi v jazykovej škole. Po doobedňajšom vyučovaní na jazykovom pobyte si môžete užiť mora a slnka, zaplávate si na nádherných plážach alebo sa vyberiete spoznávať tisíce rokov fascinujúcej histórie a kultúry s profesionálnym sprievodcom. Vo voľnom čase vás čaká bohatý program v podobe študentských posedení barbeque na pláži, veselých fest s ohňostrojmi, plavby výletnými loďami okolo ostrova. Športovci si môžu požičať bicykel či kolieskové korčule, zahrať si tenis alebo navštíviť niektoré z fitnes centier v okolí školy. Každý si tu nájde niečo pre seba a jedným si môžete byť istí - nudiť sa tu určite nestihnete!

Malta sa dostala pod správu britskej koruny roku 1814 a zostala kolóniou až do roku 1964. Stredomorská kultúra a temperament pretrvali, ale britská správa natrvalo ovplyvnila krajinu a jazyk. Angličtina je stále nielen oficiálnym jazykom, ale aj jazykom, ktorým sa domáci bežne rozprávajú. Na Malte sa jazdí vľavo a najčítanejšie denníky vychádzajú v angličtine. V roku 2004 sa Malta stala súčasťou EU.

Zdokonaľte sa v angličtine a užite si neopakovateľnú dovolenku na Malte

Ponuka škôl na Malte

am Language Studio
am Language Studio
Silema, Malta
Angličtina
Dospelí
EC Malta
EC Malta
St. Julian´s, Malta
Angličtina
Dospelí
EC Malta 30+
EC Malta 30+
St. Julian´s, Malta
Angličtina
Dospelí
IELS Gozo
IELS Gozo
Gozo, Malta
Angličtina
Dospelí
IELS Malta
IELS Malta
Silema, Malta
Angličtina
Dospelí
Magister Academy
Magister Academy
St. Julian´s, Malta
Angličtina
Dospelí
EC Classic
Swatar, Malta
Angličtina
Mládež
EC Malta Kids Camp
Swatar, Malta
Angličtina
Deti
Simcas Junior Pobyt
Silema, Malta
Angličtina
Mládež

Exkluzívna ponuka na Malte

Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

Jazykové kurzy v zahraničí
Ubytovanie
Poradenstvo pri výbere kurzu
Letenky
Cestovné poistenie
Mimoškolské aktivity
O NÁS

24 hod. pohotovostná linka

Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

(+421) 948 107 743

bookings@simcasmalta.com

KONTAKT