Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

Nemecko

Tak ako sú Nemci známi svojou precíznou a kvalitnou prácou a výrobkami, taký istý prístup môžete očakávať aj v prístupe k vzdelávaniu a výužbe na jazykových školách. Lektori a aj ostatní pracovníci školy vedia, že ste do svojho kurzu investovali nemalé finančné prostriedky a čas, preto je pre nich povinnosťou a samozrejmosťou poskytnúť vám čo najviac.

Prečo cestovať do Nemecka   Ponuka škôl v Nemecku

Prečo cestovať do Nemecka

Navyše, hoci sa môže zdať, že je to práve angličtina, ktorá valcuje všetky ostatné jazyky, nemčina je stále žiadaným jazykom u zamestnávateľov, ktorí spolupracujú úzko s nemecky hovoriami krajinami. A je nepochybne výhodou keď sa vašimi kolegami alebo obchodnými partnermi viete dohovoriť v ich rodnom jazyku.

Ktorúkoľvek destináciu v Nemecku si zvolíte, budete mať na výber zo širokého výberu kurzov nielen všeobecnej nemčiny, ale aj prípravné kurzy ku skúškovým kurzom, kurzy obchodnej nemčiny, špeciálne tréningové programy pripravené na mieru pre konkrétne firmy a ich zamestnancov alebo individuálnu výučbu.

Skvelou možnosťou ako si nielen zlepšiť nemčinu, ale aj posunúť svoju kariéru a jej ďalší rozvoj, je program Internship, teda odborná stáž podľa vášho študijného alebo profesijného zamerania v niektorej prestížnej nemeckej firme.

Nemecko je celkovo majstrom v prepojení bohatej histórie a najmodernejších technológií a vymožeností. Je krajinou fascinujúcich prírodných scenérií, rozprávkových hradov a zámkov. Bohatú históriu môžete spoznávať v zaujímavých múzeách alebo prechádzkou po historických centrách miest. Veľké mestá sú moderné, kozmopolitné a ponúkajú veľký výber športových možností, zaujímavú hudobnú scénu a množstvo klubov. Aj z hľadiska nemeckej kuchyne je čo ochutnávať a vychutnávať.

Zdokonaľte sa v nemčine a užite si neopakovateľnú dovolenku v Nemecku.

Ponuka škôl v Nemecku

did deutsch-institut
Norimberg
Norimberg, Nemecko
Nemčina
Mládež
did deutsch-institut – Berlin
Berlín, Nemecko
Nemčina
Mládež
did deutsch-institut – Kolin
Kolín, Nemecko
Nemčina
Mládež
did deutsch-institut – Wiesbaden
Wiesbaden, Nemecko
Nemčina
Mládež

Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

Jazykové kurzy v zahraničí
Ubytovanie
Poradenstvo pri výbere kurzu
Letenky
Cestovné poistenie
Mimoškolské aktivity
O NÁS

24 hod. pohotovostná linka

Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

(+421) 948 107 743

bookings@simcasmalta.com

KONTAKT