Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

Rakúsko

Rakúsko je k nám tak blízko, že ho už mnohí ani nepovažujú za „zahraničie“. Ak sa chcete alebo potrebujete naučiť alebo zlepšiť v nemčine, Viedeň, ktorí je doslova za rohom, je vynikajúca voľba. Študenti z Bratislavy a okolia dokonca využívajú možnosť denného dochádzania do jazykovej školy vo Viedni, takže študujú nemčinu v jej prirodzenom prostredí a znížia si náklady na kurz o cenu ubytovania. Aj toto je jedna z možností.

Prečo cestovať do Rakúska   Ponuka škôl v Rakúsku

Prečo cestovať do Rakúska

Ak sa však chcete do jazyka naplno ponoriť a vyťažiť z kurzu maximum, môžete si zvoliť aj klasický jazykový pobyt a bývať vo viedenskej hostiteľskej rodine alebo školskej rezidencii a zažiť a spoznávať Viedeň a Rakúsko úplne iným spôsobom. Tak ako množstvo zahraničných študentov, ktorí sem prídu študovať nemčinu.

Budete mať možnosť naplno sa ponoriť do miestneho prostredia, precvičovať jazyk v bežných praktických situáciách a tak napredovať oveľa rýchlejšie. Navyše po vyučovaní budete mať kopu času objavovať krásy Viedne a jej okolia, prípadne sa vybrať na víkendový výlet. Rakúsko.

Rakúsko patrí k európskym krajinám s najvyššou životnou úrovňou a bezpečnosťou. Vo voľných chvíľach môžete obdivovať pamiatky Viedne, túlať sa po historických uličkách, previezť sa na koči ťahanom koňmi, oddychovať v rozľahlom mestskom parkovať alebo si vychutnať kávu a notoricky známu Sacherovu tortu v niektorej voňavej kaviarni, ktorých je mesto plné. Nehovoriac už o tom, že Viedeň je rajom pre milovníkov umenia a kultúry, ktorí tu môžu navštevovať vernisáže, koncerty klasickej hudby a návšteva viedenskej opery je priam povinnosťou.

Cez víkendy je na okolí množstvo možností spoznávať rakúsky vidiek, vybrať sa na turistiku alebo sa hoci aj kúsok ďalej na lyžovačku do rakúskych Álp. Možností, ktoré Rakúsko poskytuje je naozaj veľa.

Zdokonaľte sa v nemčine a užite si neopakovateľnú dovolenku v Rakúsku.

Ponuka škôl v Rakúsku

Škola Actilingua
Škola Actilingua
Viedeň, Rakúsko
Nemčina
Dospelí
Škola Actilingua Viedeň /16 – 19 rokov/
Viedeň, Rakúsko
Nemčina
Mládež

Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

Jazykové kurzy v zahraničí
Ubytovanie
Poradenstvo pri výbere kurzu
Letenky
Cestovné poistenie
Mimoškolské aktivity
O NÁS

24 hod. pohotovostná linka

Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

(+421) 948 107 743

bookings@simcasmalta.com

KONTAKT