Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

Škótsko

Keď sa povie Škótsko, mnohým sa hneď vybavia muži v kiltoch, jazero Loch Ness, škótska whiskey alebo legendárny film Statočné srdce. Ak sa rozhodnete absolvovať jazykový pobyt v Škótsku, určite svoje rozhodnutie neoľutujete. Táto drsná, tajomná krajina opradená legendami učarovala mnohým našim študentom. Povestný škótsky prízvk na začiatku určite trošku vykoľají, ale rýchlo sa naň dá zvyknúť a možno ho dokonca brať ako jazykový tréning navyše, ktorý vám poriadne otvorí uši a vylepší schopnosť porozumenia hovorenému slovu.

Prečo cestovať do Škótska   Ponuka škôl v Škótsku

Prečo cestovať do Škótska

Škola v hlavnom meste Edinburghu patrí medzi menšie, čo je nesporonou výhodou, pretože sa tu študentom dostáva naozaj individuálnej starostlivosti a pozornosti. Vďaka neveľkému počtu študentov na škole sa tiež možno lepšie zoznámiť s inými študentmi z iných krajín. Pri spoločných výletoch alebo posedení v typickom pube si budete ešte ďalej trénovať svoje jazykové schopnosti. A o to predsa ide.

Malebné scenérie Škótska, výnimočné možnosti kultúrneho vyžitia v hlavnom meste Edinburghu ako aj pohodový životný štýl obyvateľov, robia z tejto krajiny naozaj príjemné miesto., Absolvovanie niekoľko týždňového, ale aj niekoľkomesačného pobytu je skutočným zážitkom.

Stredoveká história dýcha z každého kúta, je tu množstvo príležitostí pestovať rôzne športy a na svoje si prídu aj milovníci hudby a koncertov.

Škótsko je nesmierne fotogenické. Ak ste priaznivec turistiky a chcete si oddýchnuť od ruchu mesta, odporúčame vám vziať na plecia batoh a vybrať sa na túru po škótskej Vysočine. Nádherné pláže a pobrežie sú vďaka neveľkej rozlohe krajiny vždy blízko. Kúpať sa asi nebudete, ale za romantickú prechádzku a prekrásny výhľad to určite stojí. Nezabudnuteľné sú aj škótske hrady a zámky.

Po večeroch je v škótskych mestách ako Glawgow, Aberdeen a Edinburgh naozaj rušno. Okrem tradičných pubov, klubov so živou hudbou a leto je zase plné festivalov a koncertov. Či už túžite po rušnom živote alebo po tichom relaxe v prírode, Škótsko ponúka oboje.

Zdokonaľte sa v angličtine a užite si neopakovateľnú dovolenku v Škótsku.

Ponuka škôl v Škótsku

Kaplan International Edinburgh
Kaplan International Edinburgh
Edinburgh, Škótsko
Angličtina
Dospelí

Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

Jazykové kurzy v zahraničí
Ubytovanie
Poradenstvo pri výbere kurzu
Letenky
Cestovné poistenie
Mimoškolské aktivity
O NÁS

24 hod. pohotovostná linka

Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

(+421) 948 107 743

bookings@simcasmalta.com

KONTAKT