Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

USA

Americká angličtina má samozrejme iný akcent, ktorý sa tiež výrazne mení podľa štátu a regiónu, ktorý si vyberiete a má svoje odlišnosti, iné slová alebo slovné spojenia. Na americkej škole sa však rovnako budete učiť spisovnú verziu angličtiny, nie jej slangovú zjednodušenú verziu.

Prečo cestovať do USA   Ponuka škôl v USA

Prečo cestovať do USA

Spojené Štáty Americké sú stabilne jednou z najobľúbenejších destinácií našich klientov. Ak uvažujete nad jazykovým pobytom v USA, dporúčame vám zvážiť pobyt v trvaní aspoň 4 týždňov a dlhšie, a to z praktického hľadiska:

  • Bude vám trvať pár dní kým prekonáte tzv. jet lag

  • Letenky do rôznych destinácií v USA sú pomerne drahé, takže ak už raz zaplatíte viac za letenku a absolvujete dlhú cestu, je príjemné môcť si pobyt vychutnať a spojiť napríklad jazykový pobyt aj aspoň s týždňovým cestovaním po krajine.

  • Ak si zvolíte intenzívny kurz, budete potrebovať študentské víza, za ktoré zaplatíte pár stoviek dolárov, takže tiež stojí za zváženie, či sa vám oplatí vycestovať napríklad na dva týždne.

Ak vaše rozhodnutie pre USA vyplýva z presvedčenia, že americká angličtina je ľahšia, zrozumiteľnejšia, jednoduchšia ako britská angličtina, verte, že toto je len jeden z jazykových mýtov.

Výber samotnej destinácie závisí do veľkej miery od vašich osobných preferencií. Mnoho našich študentov sa rozhoduje pre slnečné destinácie a štandardne najväčšími ťahákmi sú Florida, Los Angeles, Santa Barbara alebo Miami, kde je zaručené krásne slnečné počasie, nádherné pláže, výborný nočný život a možnosti zábavy.

Číslom jeden samozrejme zostáva aj New York, ktorí si užijú milovníci módy, nákupov a ruchu veľkomesta. Zaujímavé možnosti ponúka aj elegantný Boston a samozrejme Washington s mnohými pamiatkami, múzeami a bohatými možnosťami kultúrneho života.

Zdokonaľte sa v angličtine a užite si neopakovateľnú dovolenku v USA.

Ponuka škôl v USA

EC San Diego
EC San Diego
San Diego, USA
Angličtina
Dospelí
Global Village English Centres – GV Hawaii
Global Village English Centres – GV Hawaii
Hawaii, USA
Angličtina
Dospelí
Kaplan International Los Angeles Whittier College
Kaplan International Los Angeles Whittier College
Los Angeles, USA
Angličtina
Dospelí
Kaplan International Miami
Kaplan International Miami
Miami, USA
Angličtina
Dospelí
Kaplan International New York Empire State
Kaplan International New York Empire State
New York, USA
Angličtina
Dospelí
Kaplan International San Francisco (Downtown)
Kaplan International San Francisco (Downtown)
San Francisco, USA
Angličtina
Dospelí
LAL Fort Lauderdale
LAL Fort Lauderdale
Florida, USA
Angličtina
Dospelí

Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

Jazykové kurzy v zahraničí
Ubytovanie
Poradenstvo pri výbere kurzu
Letenky
Cestovné poistenie
Mimoškolské aktivity
O NÁS

24 hod. pohotovostná linka

Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

(+421) 948 107 743

bookings@simcasmalta.com

KONTAKT