Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

Centre International D’Antibes – Biarritz

Francúzska riviéra a pobrežie Atlantiku

Centre International d´Antibes – organizácia založená v roku 1985 so sídlom v meste Antibes a je jednou z vedúcich organizácií špecializovaných na vyučovanie francúzskeho jazyka. Organizácia privíta okolo 5,000 študentov všetkých vekových kategórií ročne a organizuje junior programy v celom Francúzsku. Centre International je členom SOUFFLE – The French Quality Associatio a EAQUALS, ktorá je značkou švajčiarskej organizácie oceňujúcej kvalitu.

Pobrežie Atlantiku: Biarritz / (14 – 17 rokov)

• konajú sa tu mnohé významné súťaže a akcie
•  jedno z najprestížnejších plážových rezortov francúzskeho atlantického pobrežia. Každoročne toto miesto priťahuje nekonečné množstvo mladých sufistov, ktorí hladajú slnko, more a nové zážitky.
•  príchod na letisko v Biarritz alebo na železničnú stanicu v Biarritz.

Všeobecné informácie

Vek študentov
14 – 17 rokov
Počet lekcií za týždeň
15 lekcií týždenne
Ubytovanie
Hostiteľská rodina / Rezidencia / Kampus

Letné jazykový pobyty all-inclusive

Plná penzia, jazykový kurz, ubytovanie, zábava, exkurzie, dohľad, kyvadlová doprava k pláži a do centra, spiatočný transfer na letisko Nice alebo železničnú stanicu v Antibes a Cannes.

Jazykový kurz

 • štandardný kurz 15 lekcií týždenne
 • intenzívny kurz 20 za príplatok

Referencie

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT