Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

Centre International D’Antibes – Antibes

Francúzska riviéra a pobrežie Atlantiku

Centre International d´Antibes – organizácia založená v roku 1985 so sídlom v meste Antibes a je jednou z vedúcich organizácií špecializovaných na vyučovanie francúzskeho jazyka. Organizácia privíta okolo 5,000 študentov všetkých vekových kategórií ročne a organizuje junior programy v celom Francúzsku. Centre International je členom SOUFFLE – The French Quality Associatio a EAQUALS, ktorá je značkou švajčiarskej organizácie oceňujúcej kvalitu.

Letné jazykový pobyty all-inclusive – plná penzia, jazykový kurz, ubytovanie, zábava, exkurzie, dohľad, kyvadlová doprava k pláži a do centra, spiatočný transfer na letisko Nice alebo železničnú stanicu v Antibes a Cannes.

Všeobecné informácie

Vek študentov
13 – 17 rokov
Počet lekcií za týždeň
20 - 26 lekcií po 45 min. / týždeň
Ubytovanie
Hostiteľská rodina / Rezidencia / Campus

Antibes / Juan-les-Pins

Jedna z najžiadanejších destinácií pre juniorov, ležiaca v srdci Francúzskej riviéry. Antibes je bohaté a bezpečné mesto s 25 kilometrovými plážami, ktoré očaria nejedného návštevníka. Juan-les-Pins je miesto stvorené pre mladých ľudí, ktorí obľubujú zábavu, šport a rôzne denné a večerné aktivity.

Jazykový kurz

 • štandardný kurz francúzštiny: 20 lekcií po 45 min. / týždeň
 • intenzívny kurz francúzštiny: 26 lekcií po 45 min. /týždeň
 • skúškové kurzy

DELF Junior medzinárodný certifikát z francúzštiny / 13 – 17 rokov / : príplatok 100 EUR / týždeň prípravné kurzy v trvaní 2 týždňov v termínoch : 26.06 - 09.07 / 10.07 - 23.07 / 24.07 - 06.08 / 07.08 - 20.08vyžadovaná minimálne úroveň jazyka A2

Príprava na maturitu / 16 – 17 rokov / : príplatok 100 EUR / týždeň
prípravné kurzy v trvaní 2 týždňov v termíne : 31.07 - 13.08.
rozsah 29 lekcií týždenne, vyžadovaná min.úroveň jazyka B

Referencie

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT