Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

did deutsch-institut – Berlin

Prázdninové pobyty pre mládež 14 – 17 rokov

Did Deutch Institut Berlin – Mitte

Štúdium nemčiny nie je nikde tak vzrušujúce ako v Berlíne! Trvalo len niekoľko rokov a hlavné mesto Nemecka sa znovu transformovalo na ozajstnú metropolu. Berlín nemusí byť krásny, nie je elegantný a okúzľujúci, ale Berlín je cool a trendy, vzrušujúci a tak sviežo odlišný, že toto mesto musíte okúsiť na vlastnej koži, aby ste pochopili, prečo tak priťahuje stále viac a viac ľudí z celého sveta.

Všeobecné informácie

Vek študentov
14 – 17 rokov
Počet lekcií za týždeň
24
Ubytovanie
Školská rezidencia

Ak sa rozhodnete pre pobytový kurz v Berlíne, nielen, že zažijete fascinujúcu metropolu, ale budete mať možnosť nadviazať priateľstvá s ľuďmi z rôznych kultúr. A zatiaľ čo budete objavovať mesto s vašimi novými priateľmi, precvičíte si i nemčinu – štúdium nemčiny nemôže byť už zábavnejšie.

Jazykový kurz

 • Štandard / Intenzívny kurz | 20 resp.
 • 24 lekcií za týždeň
 • Vstupný test a Certifikát z kurzu

Referencie

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT