Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

did deutsch-institut – Kolin

Prázdninové pobyty pre mládež 14 – 17 rokov

Did Deutch Institut – Kolín

Myslíte, že bude trvať večne, kým sa naučíte hovoriť plynule po nemecky? Máte pravdu! Ale sľubujeme vám jedno: Bude to rýchlejšie než postaviť katedrálu. Trvalo presne 632 rokov, kým bola dokončená najslávnejšia pamiatka Nemecka – kolínska katedrála. A to už teda je atrakcia! S výškou 157 metrov sa do nej zmestí až 20.000 ľudí. Vybudovanie tejto katedrály by dnes stálo 10 miliárd eur. Kolínska katedrála je symbolom mesta a taktiež vyjadruje radosť zo života. Všade okolo sú malé uličky s reštauráciami, kaviarňami a barmi. A ak by ste si chceli schladiť nohy v rieke Rýn počas horúcich dní, veľké veže katedrály vás ochránia pred spálením pokožky.

Všeobecné informácie

Vek študentov
14 – 17 rokov
Počet lekcií za týždeň
20 lekcií
Ubytovanie
Hostiteľská rodina

Kolín nad Rýnom je jedno z najstarších veľkých nemeckých miest, plné života a mladých ľudí. ktoré dnes Jeho dominantou je úchvatná katedrála, ktorá patrí k skvostom svetovej architektúry. Zažijete tu pouličné koncerty, zabaviť sa môžete na pešej zóne s množstvom reštaurácií a otvorených terás. V júli sa v Kolíne koná najväčší hudobný ohňostroj v Nemecku - Kölner Lichter, ktorý je skutočným zážitkom.

Jazykový kurz

 • Štandard | 20 lekcií za týždeň
 • Vstupný test a Certifikát z kurzu
 • Učebné materiály

Referencie

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT