Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

did deutsch-institut – Norimberg

Prázdninové pobyty pre mládež 14 – 17 rokov

Did Deutch Institut – Norimberg

Keby bolo v stredoveku populárne chodiť na jazykové kurzy do Nemecka, Norimberg by bol tým správnym miestom. V tomto období bol totiž Norimberg známy ako jedno z najkrajších a najbohatších obchodných centier v Európe. Je zrejmé, že mesto sa od tej doby zmenilo. V súčasnosti je Norimberg živé a moderné mesto, no keď tu uvidíte to množstvo nádherných meštianskych domov, palácov a kostolov, pocítite, že Norimberg má i veľký historický význam. Navyše je taktiež centrum športu – niet divu, keďže Norimberg je domovom jedného z najtradičnejších nemeckých futbalových klubov.

Všeobecné informácie

Vek študentov
14 – 17 rokov
Ubytovanie
Hostiteľská rodina

Polmiliónové mesto je skutočnou perlou Bavorska a patrí k najkrajším stredovekým mestám. Historické centrum obklopené hradbami, nad ktorými sa týči cisársky hrad, je ľahko dostupné a vždy plné domácich i turistov, ktorí nakupujú, posedávajú v kaviarňach, prechádzajú sa po pešej zóne alebo sa venujú nákupom v početných obchodoch.

Jazykový kurz

 • Štandard | 20 lekcií za týždeň
 • Vstupný test a Certifikát z kurzu
 • Učebné materiály

Referencie

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT