Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

did deutsch-institut – Wiesbaden

Prázdninové pobyty pre mládež 14 – 17 rokov

Did Deutch Institut – Wiesbaden

Mohli by ste si dokonca myslieť, že Wiesbaden nie je to správne miesto, kde sa učiť nemčinu. Prvé slová, ktoré sa po príchode do Wiesbadenu naučíte sú totiž vo francúzštine alebo v angličtine: Faites vos jeux, Roulette, Black Jack alebo Poker. Áno, uhádli ste správne: Wiesbaden je také nemecké Monte Carlo. Mesto je krásne i bohaté. Šľachta, hudobníci, spisovatelia a ďalší populárni ľudia boli očarení svetovo presláveným Wiesbadenským kasínom. Svoje šťastie tu skúšali Fjodor Dostojevski, Richard Wagner i Elvis Presley. Avšak, rovnako dobre tu môžete začať svoju kariéru aj usilovnosťou a poctivou prácou, pretože Wiesbaden je ideálnym miestom pre štúdium nemčiny; budete tu mať svoj kľud a pohodu bez toho aby ste sa nudili – C’est parfait!

Všeobecné informácie

Vek študentov
14 – 17 rokov
Počet lekcií za týždeň
20 alebo 24
Ubytovanie
Hostiteľská rodina

Wiesbaden je luxusným kúpeľným mestom, prezývaným aj nemecké Monte Carlo. Nájdete tu starobylé zákutia, parky a historické budovy kúpeľné domy, ale aj stredovekých hrady. Pešia zóna je plná štýlových kaviarničiek a obchodov. V tomto meste sa určite nebudeš nudiť. Škola DID organizuje aj zaujímavé výlety do okolia, napr. do Frankfurtu, Kolína alebo výletnú plavbu loďou po rieke Rýn.

Jazykový kurz

 • Štandard kurz - 20 lekcií za týždeň
 • Intenzívny kurz - 24 lekcií za týždeň
 • Vstupný test a certifikát z kurzu

Referencie

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT