Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

EC Brighton

Hostiteľská rodina alebo Rezidencia / 13 – 17 rokov

Brighton je živé, moderné mesto kde sa neustále niečo deje. Je veľmi populárnou destináciou pre študentov, ktorí túžia stráviť leto v Anglicku a zároveň pri mori. V letných mesiacoch mesto zaplavia zahraniční študenti a anglickí dovolenkári, ktorí si užívajú dlhé udržiavané pláže, zábavné mólo – the Pier, Royal Pavilion a nákupy v nádhernej atmosfére, ktorú tento prímorský rezort ponúka. Vyučovanie pri ubytovaní v rodine prebieha v Brighton College s 10-15 priestrannými, svetlými učebňami vybavenými interaktívnymi elektronickými tabuľami, ktoré umožňujú dynamické a zaujímavé vyučovanie. Škola sa nachádza približne 40 minút cesty autobusom z hostiteľských rodín. (Na začiatku a na konci letnej sezóny sa vyučovanie koná v EC škole pre dospelých). Vyučovanie pri ubytovaní v rezidencii sa koná priamo v areále University of Brighton, pričom učebne sú rovnako moderne vybavené.

Všeobecné informácie

Vek študentov
13 – 17 rokov
Program možno absolvovať
od 20.06. – 19.08.2016
Min. dĺžka pobytu
1 týždeň
Max. počet študentov v skupine
15
Počet lekcií za týždeň
20 alebo 30 /1 lekcia = 45 min/
Ubytovanie
Hostiteľská rodina alebo rezidencia

Brighton

Živé a moderné mesto kde sa neustále niečo deje. Je veľmi populárnou destináciou pre študentov, ktorí túžia stráviť leto v Anglicku a zároveň pri mori.

Jazykové kurzy

Všeobecná angličtina: 20 vyučovacích hod. týždenne

1vyuč.hod. = 45 min, vyučovanie pondelok – piatok ráno alebo popoludní

Intenzívna angličtina: 30 vyučovacích hod. týždenne

1 vyuč.hod. = 45 min) vyučovanie pondelok – piatok ráno alebo popoludní

Študenti na intenzívnom kurze nevymeškajú žiadne mimoškolské aktivity, ale niektoré poldenné exkurzie môžu byť odlišné.

 • skupiny s medzinárodným zložením
 • max.15 študentov v jednej triede

V škole EC Brighton si študenti môžu vybrať kurz všeobecnej alebo intenzívnej angličtiny. Oba typy kurzov sú zamerané na zvládnutie všetkých schopností p otrebných pre dokonalé ovládanie jazyka v každodenných situáciách. Intenzívny kurz ponúka navyše 2 popoludňajšie hodiny denne pre rýchlejší progres, napriek tomu stihnú študenti absolvovať aj všetky popoludňajšie aktivity. Do skupín od začiatočníkov po pokročilých sú študenti rozdelení na základe vstupného testu.

Referencie

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT