Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

EC Cambridge

Jazykový kurz všeobecná angličtina

Prestížne študentské mesto a celosvetové centrum vzdelávania je nadmieru populárnou destináciou pre letné jazykové kurzy. Je ideálnym miestom pre mladých študentov, nakoľko Cambridge je mesto s malým a priateľským centrom s mnohými atrakciami, ktoré spestria chvíle po vyučovaní. Škola sa nachádza v srdci tohto historického a zároveň životom pulzujúceho mesta. Program EC Cambridge Classic ponúka študentom možnosť zažiť jedinečnú atmosféru univerzitného mesta.
Vyučovanie sa koná v juniorských centrách Parkside College alebo Cambridge Regional College, obe sú moderne, dobre vybavené budovy, situované v centre Cambridge v blízkosti hlavnej autobusovej stanice, nákupného centra a centrálnej mestskej knižnice, do ktorej majú všetci študenti školy voľný vstup. Pracovníci školy odprevádzajú študentov každé ráno z rezidencie do školy. Študenti ubytovaní v rodinách sa autobusom dopravia do centra, kde sa na určenom mieste stretnú s ostatnými a pod dohľadom delegátov sa spolu presúvaju do školy. Školy EC sú akreditované Britskou radou a sú členmi asociácie English UK.

Všeobecné informácie

Vek študentov
13 – 17 rokov
Počet lekcií za týždeň
20-30 /1 lekcia = 45 min/
Ubytovanie
Hostiteľská rodina / EC Jesus College

Cambridge

Prestížne študentské mesto a celosvetové centrum vzdelávania je nadmieru populárnou destináciou pre letné jazykové kurzy.

Jazykový kurz

Všeobecná angličtina

 • 20 vyučovacích hod. týždenne (1 vyuč. hod. = 45 min)
 • 30 vyučovacích hod. týždenne (1 vyuč. hod. = 45 min)
 • skupiny s medzinárodným zložením
 • vyučovanie doobeda od 09.00 alebo popoludní od 14.30 00 (v blokoch: 90 min / 30 min pauza / 90 min)

Zameranie hodín angličtiny je prioritne na komunikáciu, sebadôveru v používaní jazyka a zlepšovaní jazykových schopností hravou, zábavnou formou. Študenti sú zadelení do úrovní podľa výsledkov vstupných testov a to od začiatočníkov až po pokročilých.

EC centrum pre juniorov Chesterton Community College je veľmi dobre vybavené, vrátane prístupu na internet a nachádza sa 20 minút pešo od historického centra mesta.

Referencie

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT