Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

EC Classic

Juniorský program pre študentov vo veku 14-18 rokov

Vyučovanie sa koná v areáli súkromnej školy St.Martin´s College v pokojnej rezidenčnej štvrti. Areál je vybavený futbalovými ihriskami, tenisovými kurtami a telocvičňou. Ubytovanie v hostiteľskej rodine alebo v hoteli v turistickom centre Quawra. Popoludní sa konajú výlety a aktivity pod vedením školských delegátov.

Všeobecné informácie

Vek študentov
14-18 rokov
Ubytovanie
Hostiteľská rodina / Hotel
Malta specialist

Sme špecialisti na Maltu a Gozo: náš majiteľ sám pochádza z Malty a náš tím je špeciálne vyškolený. O Malte vám podáme naozaj fundované informácie z prvej ruky a zostavíme pre vás program, s ktorým budete skutočne spokojní. Navyše vďaka našim osobným kontaktom je aj riešenie akéhokoľvek prípadného problému promptné. Zaručujeme vám nielen výbornú cenu, ale aj kvalitné informácií a starostlivosť, ktoré od nás dostanete!

Malta je ideálnou destináciou pre štúdium angličtiny

Situovaná v srdci Stredomoria oplýva táto bývalá britská kolónia nádhernými plážami, krištáľovo čistým morom a skvelou klímou.

Ostrov každoročne víta tisíce študentov angličtiny z celého sveta a tento medzinárodný mix spoločne s mediteránskou kultúrou, ktorá miluje zábavu vytvára neopakovateľnú atmosféru, pre ktorú sa sem mladí rok čo rok tak radi vracajú.

Jazykový kurz

Všeobecná angličtina

 • 20 vyučovacích hod. týždenne (1 vyuč.hod. - 45 min)
 • medzinárodné zloženie v triedach
 • vyučovanie doobeda od 09.00 alebo popoludní od 13.00 (v blokoch: 90 min / 30 min pauza / 90 min)
 • začiatok vyučovania: 09.00 (okrem pondelka, kedy je začiatok pre nových študentov o 08.00 a pre ostatných o 09.30)
 • klimatizované učebne

Študenti sa venujú všeobecnej angličtine so zameraním na zlepšenie komunikačných schopností a hovorovej reči. EC jazykova centrá sa nachádzajú v najlepších súkromných školách na Malte. V prvý deň absolvujú študenti vstupný test, aby boli zaradení do skupiny so študentmi rovnakej úrovne.

Referencie

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT