Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

EC Malta Kids Camp

Program pre najmenších: 7 – 13 rokov

Obľúbený program EC Kids Camp – tento rok ubytovanie aj vyučovanie v jednom areále so skvelým vybavením! Bezpečné, priateľské prostredie s 24 dohľadom a zaručene slnečné počasie.

Od chvíle keď vystúpia na letisku až po poslednú rozlúčku sa o deti starajú vyškolení pracovníci EC. Po vyučovaní nasleduje program plný vzrušujúcich aktivít, ktorý deťom zaručí leto plné najkrajších zážitkov.

Všeobecné informácie

Vek študentov
7-13 rokov
Program možno absolvovať
Kids Camp (ubytovanie + aktivity) 22.06.-01.09.2019; Denný camp (bez ubytovania) 24.06.-30.08.2019
Min. dĺžka pobytu
1 týždeň
Max. počet študentov v skupine
15
Deň nástupu
sobota, nedeľa*
Deň odchodu
sobota, nedeľa* (*ubytovanie je počítané na 7 nocí, preto príchod v sobotu a odchod v nedeľu znamená, že vám bude účtovaný príslušný počet nocí (1 alebo 2) navyše. Pri pobytoch, kde sú 3 a viac nocí navyše si škola účtuje cenu plného týždňa z dôvodu zablokovanie lôžka.)
Počet lekcií za týždeň
20 hod. týždenne / 1 vyuč.hod. = 45 min
Ubytovanie
Školská rezidencia
Vzdialenosť od letiska
40 min autobusom

VEREJNÁ DOPRAVA Transfer do školy a na aktivity zabezpečuje súkromným autobus EC. Vrátanie sprievodu pracovníka školy počas cesty.
Malta specialist

Sme špecialisti na Maltu a Gozo: náš majiteľ sám pochádza z Malty a náš tím je špeciálne vyškolený. O Malte vám podáme naozaj fundované informácie z prvej ruky a zostavíme pre vás program, s ktorým budete skutočne spokojní. Navyše vďaka našim osobným kontaktom je aj riešenie akéhokoľvek prípadného problému promptné. Zaručujeme vám nielen výbornú cenu, ale aj kvalitné informácií a starostlivosť, ktoré od nás dostanete!

Leto plné najkrajších zážitkov

Po vyučovaní nasleduje program plný vzrušujúcich aktivít, ktorý deťom zaručí leto plné najkrajších zážitkov.

Jazykový Kurz

 • všeobecná angličtina
 • 20 vyučovacích hod. týždenne
 • 1 vyuč.hod. = 45 min
 • skupiny s medzinárodným zložením
 • klimatizované učebne
 • vyučovanie doobeda od 09.00 (v blokoch: 90 min / 30 min pauza / 90 min)

Vyučovanie sa koná v St.Martin´s College, prestížnej súkromnej škole, s výnimkou júna, kedy sa vyučovanie koná v St.Julian´s. Areál St.Martin´s College je moderne vybavená škola s vlastným oploteným areálom, takže deti sú po celý čas v bezpečnom prostredí. V prvý deň absolvujú študenti vstupný test pre zaradenie do zodpovedajúcej skupiny od začiatočníkov po pokročilých. Skúsení lektori EC kladú dôraz najmä na to, aby sa deti čo najviac naučili a pritom nenudili. Vyučovanie je vedené zábavnou, hravou formou, s častým striedaním aktivít, tak aby bolo pútavé pre deti vekovej kategórie 7 až 12 rokov.

DENNÝ PROGRAM pre deti ubytované s rodičmi, ktoré absolvujú len vyučovanie, prípadne aktivity organizované školou.

Referencie

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT