Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

Simcas Junior Pobyt

Špeciálne pripravený program pre mládež vo veku 12-18 rokov.

Medovožltý ostrov Malta v srdci Stredozemného mora je ideálnou destináciou pre štúdium angličtiny. Bývalá anglická kolónia sa v lete stáva jednou veľkou jazykovou školou, kde sa stretajú študenti z celého sveta. Trvale slnečná klíma, nádherné pláže a rušný nočný život – čo viac si mládež na prázdniny môže priať ? Navyše Malta je známa svojou bezpečnosťou, preto budú aj rodičia počas pobytu svojich detí spokojní. Na obrázku nádherný záliv Blue Lagoon – jedno z miest, ktoré študenti počas svojho pobytu navštívia.

Simcas pripravil jedinečný letný pobyt pre tínedžerov od 12 do 18 rokov v spolupráci s renomovanou jazykovou školou, ktorí organizuje juniorské letné programy už od roku 1987.

Vyučovanie prebieha v modernej budove, s klimatizovanými triedami, učebným centrom, audio-vizuálnou miestnosťou, jazykovým laboratóriom, recepciou, internetovou miestnosťou, terasou, školskou reštauráciou, strešnou terasou. Prístup k WIFI zdarma.

Kvalitní, profesionálni lektori a starostlivý personál, ktorý pre študentov pripravuje mimoškolské aktivity sú dôvodom, prečo sa sem mnohí študenti vracajú už niekoľko rokov po sebe. Škola je zakladateľom a členom organizácie FELTOM a je držiteľom medzinárodného certifikátu kvality ISO 9001.

Všeobecné informácie

Vek študentov
12-18 rokov
Min. dĺžka pobytu
1 týždeň
Max. počet študentov v skupine
15
Deň nástupu
piatok
Deň odchodu
piatok
Počet lekcií za týždeň
20 /1 lekcia = 45 min/
Ubytovanie
Hostiteľská rodina / Hotel
Vzdialenosť od letiska
30 min autobusom
Prístup na WIFI
ZDARMA
Malta specialist

Sme špecialisti na Maltu a Gozo: náš majiteľ sám pochádza z Malty a náš tím je špeciálne vyškolený. O Malte vám podáme naozaj fundované informácie z prvej ruky a zostavíme pre vás program, s ktorým budete skutočne spokojní. Navyše vďaka našim osobným kontaktom je aj riešenie akéhokoľvek prípadného problému promptné. Zaručujeme vám nielen výbornú cenu, ale aj kvalitné informácií a starostlivosť, ktoré od nás dostanete!

Vhodné najmä pre tých, ktorí cestujú sami po prvý raz alebo začiatočníkov. Počas celého programu sa o študentov okrem pracovníkov školy stará aj naša delegátka. Výučba angličtiny kladie dôraz na konverzáciu sa koná v budove súkromnej školy obklopenej veľkým areálom. Na každý deň sú pripravené zaujímavé exkurzie, výlety na pláž, šport a iné.

Jazykový Kurz

 • všeobecná angličtina
 • 20 vyučovacích hod. týždenne (1 vyuč.hod. - 45 min)
 • medzinárodné zloženie v triedach
 • max. 15 študentov v jednej triede
 • vyučovanie doobeda alebo poobede (v blokoch: 90 min / 30 min pauza / 90 min)
 • vyučovanie pondelok – piatok
 • v štátne sviatky sa vyučovanie nekoná, ale vymeškané hodiny sú nahradené

Kurz je zameraný najmä na rozširovanie slovnej zásoby a konverzáciu. Cieľom je prelomiť rečovú bariéru a získať sebavedomie v používaní jazyka. Študenti sú zadelení do úrovní od začiatočníkov po pokročilých podľa výsledkov vstupného testu, ktorý absolvujú v prvý pondelok po príchode.

Referencie

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT