Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

Škola Actilingua Viedeň /16 – 19 rokov/

Letný kurz pre študentov 16-19 rokov

Kurz je zameraný na študentov vo veku od 16 do 19 rokov, ktorí chcú stráviť leto učením sa nemčiny spolu s mladými ľuďmi z celého sveta. Vyučovanie prebieha v Actilingua Depandance Sacré Coeur, situovanom hneď vedľa hlavnej budovy školy pre dospelých. Okolie tvorí rozľahlý park a výborné športové vybavenie.

Všeobecné informácie

Vek študentov
16 – 19 rokov
Počet lekcií za týždeň
25 alebo 35

Objav čaro neďalekej Viedne, považovanej za jedno z miest s najvyššou kvalitou života. Jej unikátnu atmosféru a svojským šarm. Kurzy pre mládež od 16 do 19 rokov sa konajú v Actilingua Depandance Sacré Coeur v príjemnej, bezpečnej rezidenčnej štvrti neďaleko Schlosshofu. Okolie tvorí rozľahlý park a výborné športové vybavenie. Vo voľnom čase môžeš spoznávať historické centrum, pamiatky ale aj skvelé obchody.

Mesto umenia a kultúry

 • Cisárske pamiatky, veľkolepé stavby, múzeá plné umeleckých pokladov, divadlá, film, hudobná a tanečná scéna.

Referencie

Objednajte si svoj pobyt

Po odoslaní formuláru vás budu kontaktovať naší konzultanti s konkrétnou ponukou jazykového pobytu.

  Údaje, ktoré tu poskytnete, použijeme na to, aby sme vás mohli kontaktovať s cieľom pomôcť vám so žiadosťou o informácie. Všetky vyplnené a odoslané formuláre spracúva spoločnosť Simcas Travel Limited.

  Nezabudnite, že ak ste dali súhlas prostredníctvom tohto digitálneho formulára, MÁTE PRÁVO SVOJ SÚHLAS KEDYKOĽVEK ODVOLAŤ.

  Kópiu našich hlavných pravidiel ochrany osobných údajov nájdete tu. Ako dotknutá osoba tu nájdete viac podrobností o význame svojich práv a o tom, kde môžete získať podrobnejšie informácie.

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT