Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

O nás

Jazyková a cestovná agentúra SIMCAS vznikla v roku 2001. Zabezpečujeme štúdium v zahraničí a jazykové pobyty pre širokú klientelu. Našou špecialitou sú jazykové pobyty na Malte, pričom v tejto destinácii máme v ponuke najväčší výber renomovaných jazykových škôl a širokú paletu jazykový kurzov a dovolenkové pobyty na Malte.

Našou prioritou je, aby boli naši klienti na svoj pobyt perfektne pripravení a mohli z neho vyťažiť čo najviac. Pri vstupnej konzultácii Vám venujeme toľko času, koľko sami potrebujete, poradíme pri výbere vhodného kurzu, ubytovania a dopravy. Chceme, aby ste mali všetky potrebné informácie a vedeli sa správne rozhodnúť, čo vám bude vyhovovať. Za alfu a omegu úspešného pobytu považujeme, aby bol klient informovaný a vedel čo má a môže očakávať.

Spolupracujeme výlučne so spoľahlivými a dôveryhodnými partnermi, s ktorými nás spájajú nielen vynikajúce profesionálne, ale za roky spolupráce aj priateľské vzťahy. Naši klienti vedia, že ich spokojnosť pre nás prvoradá a aj preto opätovne využívajú naše služby, ale radi ich odporučia aj svojim priateľom a známym.

Spolupracujeme s prestížnymi medzinárodnými vzdelávacími organizáciami.

Naši študenti majú na výber z veľkého množstva destinácií a môžu absolvovať jazykový pobyt na Malte, v USA, Veľkej Británii, Kanade, Austrálii, na Novom Zélande, v Írsku, vo Francúzsku, Španielsku, Rusku, Ekvádore, Nemecku, Taliansku.

Študenti po absolvovaní kurzu dostanú certifikát. V ponuke máme aj špecializované jazykové kurzy ukončené medzinárodnou skúškou Cambrdige Certificate, IELTS, TOEFL, atď.

V našej ponuke nájdete prázdninový jazykový kurz pre deti od 7 do 13 rokov, letný jazykový pobyt pre mládež od 13 do 18 rokov, jazykové kurzy pre dospelých a študentov od 16 resp. 18 rokov, pre stredoškolákov je veľmi zaujímavý program Rok na strednej škole v zahraničí, pre intenzívne štúdium jazyka je určený program Akademický rok v zahraničí, odborné jazykové kurzy a business jazykové kurzy, špeciálne kurzy pre firemné kolektívy.

Naším najnovším projektom je odborné vzdelávanie študentov a pedágógov v rámci projektu Erasmus+.

Assistencia Simcas

 • NAJVHODNEJŠÍ KURZ PRE VÁS: pomôžeme Vám vybrať vhodný jazykový kurz podľa Vašich požiadaviek a predstáv a našich skúseností a ohlasov našich klientov. 

 • DETAILNÁ KALKULÁCIA NÁKLADOV: žiadne skryté poplatky, kompletnú cenu za pobyt sa dozviete z našej kalkulácie. 

 • KOMPLET DOPRAVA: letiskové transfery na odletové letisko, v mieste pobytu na ubytovanie a samozrejme letenky za skvelé ceny.

 • Komplexné CESTOVNÉ POISTENIE v poisťovni Union.

 • VÍZA: pomoc pri vybavovaní vstupných víz, informácie a potrebné formuláre, zašleme za vás žiadosť o vízum, prípadne pri potrebe osobnej návštevy vám rezervujeme termín pohovoru. 

 • PRÍPRAVA NA ODCHOD: konzultácia a informačný balíček pred odchodom, Všetky dôležité informácie o vybranej destinácii, jazykovej škole, spôsobe dopravy na miesto i v mieste pobytu,pokynmi k ceste, dôležitými kontaktnými adresami, telefónnymi číslami, orientačnými cenami, atď.

 • POČAS POBYTU: sme s Vami v stálom kontakte, zaujímame sa ako sa Vám darí, konzultujeme Vaše pokroky, v prípade problému asistujeme pri riešení, aby Vás pobyt prebehol hladko. 

Naše jazykové kurzy sú určené pre každého:

 • •    pre všetky vekové kategórie (deti od 7 rokov, študentov i dospelých)

 • •    pre všetky vedomostné úrovne (od začiatočníkov až po pokročilých) 

 • •    špecialitou súrodinné jazykové programy na Malte, ktoré môžu absolvovať rodičia s deťmi.

Garancia nielen najlepšej ceny, ale aj najlepšej starostlivosti!

Získali ste inde lacnejšiu ponuku na jazykový kurz v zahraničí? Prineste nám túto kalkuláciu a my Vám poskytneme výhodnejšiu ponuku. Táto ponuka platí pod podmienkou, že predložená ponuka je v rovnakom termíne, na rovnakú školu, typ kurzu a typ ubytovania. Potom dostanete túto cenu aj od nás.

Čo od nás dostanete navyše?

V našej agentúre sa riadime heslom, že informovaný klient je spokojný klient. S každým pracujeme a komunikujeme individuálne. Môžete sa spoľahnúť, že už pred nástupom na pobyt budete presne vedieť, čo očakávať.

"Ušijeme Vám jazykový kurz na mieru!" Garantujeme Vám špičkovú starostlivosť nielen pred odchodom, ale počas celého pobytu!

Sme špecialisti na Maltu a Gozo: jeden z majiteľov sám pochádza z Malty a náš tím je špeciálne vyškolený. Každý z našich kolegov poznajú ostrov z osobnej skúsenosti. O Malte vám podáme fundované informácie z prvej ruky a zostavíme pre vás program, s ktorým budete skutočne spokoní. Navyše vďaka našim osobným kontaktom je aj riešenie akéhokoľvek prípadného problému promptné. Zaručujeme vám nielen výbornú cenu, ale aj kvalitné informácií a starostlivosť, ktoré od nás dostanete!

 • • najširší výber jazykových kurzov od všeobecnej angličtiny až po individuálne hodiny a angličtinu pre profesionálov

 • • najväčší výber ubytovania (hostiteľská rodina, nadštandardná hostiteľská rodina, školské rezidencie, hotely v kategórii od 2 do 5*)

 • • výhodné ceny & zľavy

 • • dlhoročné skúsenosti, serióznosť, profesionalita

 • Náš tím:

  Ian Casolani
  výkonný riaditeľ
  Luke Schembri Warr
  generálny manažér
  Mgr. Miriam Valachová
  obchodný reprezentant
  Mgr. Vladimira Casolani
  riaditeľka predaja a rezervácií
  Mgr. Zuzana Coli
  obchodní zástupkyňe pro ČR

  Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
  Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

  Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

  Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

  Jazykové kurzy v zahraničí
  Ubytovanie
  Poradenstvo pri výbere kurzu
  Letenky
  Cestovné poistenie
  Mimoškolské aktivity
  O NÁS

  24 hod. pohotovostná linka

  Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

  (+421) 948 107 743

  bookings@simcasmalta.com

  KONTAKT