Konzultácia s našim poradcom   |   (+421) 948 107 743   |   bookings@simcasmalta.com

Referencie

Dobry den,
chcela som Vam napisat po kurze a podakovat :) vsetko je v absolutnom poriadku! Mozem doporucit kazdemu :) je velkou vyhodou, ze v tejto skole nie su slovaci a cesi, tak som nutena speakovat a speakovat. A s ubytovanim je tiez vsetko v poriadku :) az na tie abnormalne teploty, tak niet tomu co vytknut.

DAKUJEM

Tatiana P.
Magister Academy, Malta

Dobrý deň prajem,

hoci sa ľudia väčšinou ozývajú, keď sú nespokojní, alebo sa niečo nevydarilo, prípadne je potrebné sa posťažovať, nedá mi urobiť opak. Ja sa Vám chcem poďakovať. Ďakujem, bolo fakt perfektne, dlho som sa nestretol s tak profesionálnym a pritom nenúteným prístupom k práci. Nielen škola, ale aj celý pobyt a servis súvisiaci s pobytom boli na veľmi dobrej úrovni. O krajine, ktorá ma očarila radšej ani nebudem písať, lebo by som sa "musel" vrátiť.

Ďakujem, prajem Vám veľa spokojných klientov a pohody.

S priateľským pozdravom

Roman Sucháň

Dobrý deň,

chcela by som sa Vám poďakovať za sprostredkovanie môjho dvojmesačného pobytu v Antibes. Bolo naozaj krásne a myslim, že to bolo moje najkrajšie a najlepšie leto. Vrelo odporúčam každému. Škola, učitelia boli naozaj milí a ustretoví. Ubytovanie v Catsteli bolo pekné a prostredie nadherné.
Ďakujem veľmi pekne.

S pozdravom

Lucia K.
CIA Antibes, Francúzsko

Váž. agentúra Simcas,

posledný májový týždeň som vďaka jazykovej agentúre SIMCAS a samozrejme aj vďaka môjmu zamestnávateľovi, mohla stráviť nejaký čas v Londýne na jazykovom kurze. Hotel aj jazyková škola boli blízko seba a zároveň veľmi blízko Piccadilly Circus. Príjemne ma prekvapila organizácia v škole, ochota, flexibilita a tiež rôznorodosť lektorov, ktorí pochádzali z rôznych kútov anglicky hovoriaceho sveta. Študenti si tak mohli vyskúšať počúvanie a porozumenie rôznych prízvukov. Rozdelenie rozvrhov bolo urobené veľmi prakticky, vďaka čomu sme aj s kolegyňou stihli vidieť veľa krásnych známych pamiatok, parkov a zaujímavostí Londýna.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem za všetko.

Vaša spokojná klientka,

Gabika
EC Londýn

Vážená pani Casolani,

ešte raz by som sa Vám chcela poďakovať za všetko pri vybavovaní jazykového pobytu pre dcéru, boli ste naozaj veľmi milá, ústretová a ochotná kedykoľvek pomôcť, čo si veľmi vážime. Radi by sme sa poďakovali aj Vašej spolupracovníčke, ktorá bolo tiež veľmi milá. Za celé 3 roky cestovania s agentúrou Simcas máme len dobré skúsenosti, a preto odporáčame aj ostatným, aby vycestovali do zahraničia práve s Vami.

Želám všetko dobré.

Vaša spokojná klientka Monika V.

Chcela by som sa Vám touto cestou poďakovať za sprostredkovanie jazykového pobytu na Malte. Všetko prebehlo v poriadku a bola som nadmieru spokojná. Neviem, či ste pritlačili na skolu, aby mi pridelili lepšiu izbu, ale ak áno, tak veľmi pekne ďakujem, nakoľko to bola najlepšia izba, akú som vo White House videla, samozrejme okrem izby pod strechou . Wifi vo White House bolo deň po mojom príchode poskytované zadarmo, čo ma nesmierne potešilo, signál na izbách je dobrý, mali výpadok asi len 3 dni zo začiatku Upratovanie bolo každý deň, výmena uterákov 2x týždenne a postelného prádla raz týždenne. Škola mi poskytla voucher na 1 maltskú večeru, poldenný výlet do Mdiny a poldenný výlet do Valety.

Určite budem Vašu agentúru a školu ESE odporúčať aj mojim známym.

Prajem pekný deň.

Vaša spokojná klientka z Bratislavy
ESE Malta

Dobrý deň,

v prvom rade by som Vám chcela veľmi pekne poďakovať za Vašu snahu, aby som sa dobre cítila na pobyte a aby bolo všetko dobré. Málo ktorá agentúra sa tak stará o svojich klientov, ako Vy, a to som zistila aj v Toronte, kde o viacerých študentov agentúra vôbec nejavila záujem. Vy ste písali Laure a pýtali ste sa aj mňa, čo bolo od Vás veľmi milé. Vďaka Vám som spoznala mnoho kultúr, zaujímavých miest a úžasných ľudí. Myslím, že nikdy nezabudnem na túto skúsenosť, ktorá mi dala nenahraditeľné zážitky a skúsenosti. Všetkým mojim spolužiakom a známym som Vás odporučila a niektorí už aj premýšľajú, že sa s Vami skontaktujú a možno vyrazia tiež na nejaký takýto pobyt.

Želám Vám veľa spokojných klientov a veľa úspešných rokov Vašej AGENTURY SIMCAS

Vaša spokojná klientka Lenka F.
Kanada

Vážení pracovníci spoločnosti Simcas,

V lete som s vnučkou absolvovala pobyt na Malte. Ona sa zúčastnila jazykového kurzu. Chcem sa Vám poďakovať. Boli sme spokojné s ubytovaním , s jazykovým kurzom aj s Vašimi službami. Uvažujeme o pobyte a jazykovom kurze v budúcom roku znovu.

Prajem Vám krásne a pokojné prežitie sviatočných vianočných dní, dobré zdravie, v novom roku veľa úspechov v osobnom živote i v práci , veľa šťastia.

Silvia
Malta, junior program

Dobrý deň,

od samotného procesu výberu cieľovej destinácie, až po samotnú realizáciu pobytu v Dubline, som bola v plnej miere spokojná .S celkovým prostredím, vybratou rodinou, úrovňou vzdelávacieho kurzu, ako aj možnosťami využitia voľného času. Všetky požiadavky a nároky kladené na agentúru Simcas, boli vybavené k mojej spokojnosti, a to čo v najmožnejšom časovom horizonte, s čím som bola spokojná. Bola som ubytovaná vo veľmi milej rodine,v pokojnej prímorskej oblasti a v dobrej dostupnosti do Dublinu. Pozitívne hodnotím aktivity školy, ktoré boli organizované v rámci voľného času počas pracovného týždňa, ale aj počas víkendov.Dublin je krásne mesto s množstvom turisticky atraktívnych miest, ktoré určite stoja aj za opätovný návrat do tejto írskej metropoly. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem.

Lucia Š.
Dublin

Dobrý deň,
chcem sa Vám poďakovať za štúdijný pobyt, ktorý absolvovala naša dcéra Zuzana Kohútová prostredníctvom Vašej agentúry. Bola maximálne spokojná s celým pobytom /vrátila sa 17.8.2008/ a hlavne chcem ešte raz poďakovať pani Anne Calleja zo Sliemy, pri ktorej bola 3 týždne ubytovaná.

Ďakujeme a ostávame s pozdravom

Zuzana K.
Simcas Junior Malta

Dobrý deň,

chcela by som sa Vám podakovať za pobyt v Cambridge, ktorý ste mi sprostredkovali. Počas tých dvoch týždňov som toho veľa zažila, spoznala veľa ľudí. Prostredie sa mi veľmi páčilo, nemala som žiadne problémy, aj keď pravdu povediac jediná drobnosť čo mi prekážala, bola anglická strava. Bola som veľmi rada, pretože som sa nestretla s typicky anglickým počasím, bolo slnečno a veľmi teplo, akurát pri mojom odchode sa to zhoršilo, takže som mala doslova štastie. Čo sa týka organizácie, tak všetko bolo bez problémov. Kedže som takto sama do cudzej krajiny išla prvýkrat, som Vám vdačná, že som odtiaľ odchádzala len s pozitívnymi zážitkami a zdokonalená v angličtine. Dokonca som tam nestretla ani Slovákov čo ma na jednej strane aj potešilo, pretože som si aspoň našla kamátov z Francúzska, Talianska či Španielska . Mali ste pravdu, že sa mi odtiaľ ani nebude chcieť odísť.

Katarína M.
EC Cambridge

Ďakujem za vybavenie všetkých záležitostí ohľadom pobytu na Novom Zélande. Bolo to úžasné a odporúčam takýto pobyt Vašim klientom. Na budúci rok pojdem opäť niekde na kurz a dúfam, že mi opäť niečo super odporúčite.

Pekný deň.

Lukáš B.
Auckland

Celkový prístup ľudí v agentúre Simcas pri vybavovaní jazykového kurzu sa mi veľmi páčil, pretože sa všetko vybavilo rýchlo a presne podľa mojich predstáv. Vzdelávací kurz bol veľmi dobrý, naozaj som sa veľa naučila, preberali sme zaujímavé témy a učitelia nám naozaj spríjemňovali hodiny. Všetko vysvetlili a komunikovali s nami, zaujímali ich naše názory a zvyky naších krajín. Človek sa tam nikdy nenudil a stále sme mali čo robiť, kam ísť a postretávať nových, zaujímavých ľudí. Celkový dojem bol veľmi dobrý,a to hlavne aj kvôli destinácii, pretože mesto bolo veľmi zaujímavé a veľmi pekné a bol tam život, každý večer zábavy, diskotéky, ktoré boli naozaj na dobrej úrovni. Spoznala som vynikajúcich ľudí, s ktorými som stále v kontakte.V jazyku som sa zdokonalila a mám vynikajúce zážitky

Jediné, čo by som zmenila, je americké jedlo, ale ináč som sa cítila skvele a veľmi rada by som sa tam znovu vrátila.

Bianka T.
Miami Beach

Srdečne Vás pozdravujem aj v mene Mateja, ktorému sa v Toronte veľmi páči.
Aj rodina, kde je ubytovaný je veľmi milá.
Má veľa krásnych zážitkov a aj spôsob vyučovania jazyka je výborný.

Matej Z.
Toronto

My by sme sa srdečne chceli poďakovať za jazykový pobyt na Malte. 2 týždne boli naozaj skvelým zážitkom, jednak, čo sa týka školy a výučby na kvalitnej úrovni a zároveň spoznávanie ľudí z celého sveta, oboznamovanie sa s ich kultúrou, naozaj sme boli milo prekvapené, každému odporúčame :) Organizačne, recepcia školy aj ubytovania, nemožno im nič vytknúť, všetko mali super zorganizované, transport na letisko, z letiska, akýkoľvek

problém boli hneď ochotní vyriešiť, poradiť :) Počasie tiež krásne, Malta je krásny ostrov, výlety stáli za to, takže v budúcnosti sa sem plánujeme vrátiť:)

Ešte raz ďakujeme, nech sa Vám darí :)

S pozdravom

Martina a Katarína
Malta

Vážený Simcas team, ešte raz by som sa Vám chcela poďakovať za výhru a možnosť stráviť dva týždne na Malte. Pobyt prebiehal úžasne, bez problémov. S klientským servisom agentúry som Bola veľmi spokojná, všetci zamestnanci boli veľmi milí a nebol pre nich problém, pripraviť mi info balíček o týždeň skôr. K ubytovaniu som nemala žiadne výhrady. Hotel Halland mi poskytoval všetko, čo som potrebovala. Izby boli priestranné a dobre zariadené. Okrem toho ma potešil aj bazén, billiard, milí zamestnanci a zábavný pes, ktorý všade pobehoval. Jazykovému kurzu nemám tiež čo vytknúť. Na hodinách sme sa zdokonaľovali vo všetkom - v konverzácii, počúvaní, gramatike, čítaní. Naša učitelka bola veľmi príjemná, nesnažila sa nás niečo len nasilu naučiť, ale rozprávala nám o svojom živote, o živote na Malte a záverečnú piatkovú hodinu sme vždy robili niečo špeciálne - kvíz, film. Takisto všetci groupleaderi sa snažili náš pobyt spríjemňovať. Program ESE školy mi vyhovoval, pretože okrem učenia sa angličtiny, som navštívila aj veľa zaujímavých miest. Myslím si, že Malta je vhodným výberom na jazykový pobyt v lete, ponúka totiž aj možnosť zaplávať si v horúcich dňoch v mori, a tak som nemala pocit, že si neužijem posledné dni prázdnin, ale práve naopak, myslím si, že tento pobyt bol jedna z najlepších dovoleniek, aké som doteraz zažila. Rada by som sa na Maltu ešte niekedy vrátila či už znovu na jazykový pobyt, alebo na rodinnú dovolenku." Ďakujem

Lucia Š.
ESE Malta, junior program

Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí
Študujte jazyky a buďte vo svete ako doma!

Prinášame vám výber najkvalitnejších jazykových škôl po celom svete. Navyše pre Vás zabezpečujeme u našich partnerov zaujímavé zľavy a výhodné ponuky, takže nič nepreplácate. Naopak, naše ceny sú často ešte výhodnejšie ako keby ste pobyt objednávali priamo v škole. Poskytujeme kompletné poradenstvo a zabezpečenie študijného pobytu. Vychádzame z našich bohatých skúseností a vedomostí.

Zabezpečíme vám komplet servis od vstupnej konzultácie, cez ubytovanie, letiskové transfery, letenku a cestovné poistenie.

Jazykové kurzy v zahraničí
Ubytovanie
Poradenstvo pri výbere kurzu
Letenky
Cestovné poistenie
Mimoškolské aktivity
O NÁS

24 hod. pohotovostná linka

Konzultujeme s vami, aby ste z jazykového pobytu vyťažili maximum.

(+421) 948 107 743

bookings@simcasmalta.com

KONTAKT